Mākslas foto Milzkalnes tautas namā

Kopš 13. augusta Milzkalnes tautas namā skatāma fotoizstāde «Sieviete. Daba. Harmonija». Izstādes autore ir Engures novada Milzkalnes iedzīvotāja Ieva Krūmiņa.

Kopš 13. augusta Milzkalnes tautas namā skatāma fotoizstāde «Sieviete. Daba. Harmonija». Izstādes autore ir Engures novada Milzkalnes iedzīvotāja Ieva Krūmiņa.

Šī ir viņas otrā izstāde tautas nama telpās. Vaicājot par tēmu, Ieva saka: "Esmu sieviete. Daba, kas man tik ļoti patīk, ir man visapkārt. Dabā es rodu harmoniju. Tas viss kopā man dod spēku un enerģiju. Tāpēc arī tāds izstādes nosaukums." Ieva smejas, ka mīlestība uz dabu viņai laikam esot no vecvecākiem gēnos ielikta, jo viens vectētiņš bijis mežsargs, otrs – jūrasbraucējs. Viņa arī saka, – ja apmeklētājiem fotoizstāde patiks, tad viņa saņemšot dubultprieku: gan par pašas redzēto dabā, gan par to, ka tas iepriecinājis arī citus. Interesentiem paredzēta arī tikšanas ar izstādes autori, vien jāseko līdzi reklāmai Engures novada kultūrziņās.
Pirmā Ievas izstāde bija veltīta Vēja dārza stādīšanai, kur piedalījās daudzi Smārdes iedzīvotāji. Darbu autore saka, ka fotografējot nav domājusi par izstādi, bet gan vienkārši viņai patīkot fotografēt dabā. Veiktas arī dažas foto sesijas. Izstāde ir iekārtota tā, ka uz planšetes redzam galveno attēlu un to papildina otrs, nedaudz mazāks. Kopā abi attēli veido stāstu, tie ir it kā vienoti vizuāli un saturiski. Gribētu ieteikt tiem, kuri interesējas par mākslas fotogrāfiju, izstādi noteikti apmeklēt un atlicināt tam nedaudz laiku, jo, kā jau iepriekš minējām, pie katra darba gribas pastāvēt un padomāt… Izstādes tapšanā ir ieguldīts liels darbs un, cerams, ka to varēs apskatīt arī citos Engures novada pagastos.

1 thought on “Mākslas foto Milzkalnes tautas namā

  1. Iesaku aiziet! Tagad šī izstāde ir redzama Oriflame telpās Bruņinieku ielā. Pēdējā laikā jūtams nogurums no visiem fotogrāfiem, kas tik ļoti skrien pēc jaunām fotogrāfijām, bet aizmirst ieskatīties sevī un sekot savām sajūtām. Cienījamajai māksliniecei tas ir izdevies un fotogrāfijās jūtama mīlestību pret dabu un fotogrāfiju, izveidojot patiesi siltus uzņēmumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.