Facebook.com

Ķesterciemā pieejams publiskais peldbaseins

1. oktobrī durvis publiskajai peldēšanai vēris peldbaseins atpūtas kompleksā «Albatross» Ķesterciemā. Baseins būs pieejams katru dienu no 17.00 līdz 22.00. Pieaugušajiem stunda peldēšanās maksās 2 eiro (brīvdienās – 3 eiro), bērniem līdz 14 gadu vecumam – 1,50 eiro (brīvdienās 2,50 eiro).

Jautā lasītājs: – Dzirdēts, ka mūsu pusē atvēries normāls baseins, kaut kur Engurē. Tur arī solot vietējos bērnus bez maksas mācīt peldēt. Vai jūs, redakcija, nevarētu ko tuvāk noskaidrot!

Redakcija: 1. oktobrī durvis publiskajai peldēšanai vēris peldbaseins atpūtas kompleksā «Albatross» Ķesterciemā. Baseins būs pieejams katru dienu no 17.00 līdz 22.00, brīvdienās no 10.00 līdz 22.00. Pieaugušajiem stunda peldēšanās maksās 2 eiro (brīvdienās – 3 eiro), bērniem līdz 14 gadu vecumam – 1,50 eiro. Baseins ir 25 metrus garš un 3,5 m plats, tā dziļums – no 1,1 līdz 2 m, ūdens temperatūra +28°C, peldēšanai atvēlēti trīs celiņi.

Baseinu apsaimnieko «Albatross», un līdz šim tas darbojies tikai vasaras sezonā, kad kompleksā tiek rīkotas nometnes. Šī būs pirmā ziemas sezona, kad baseins strādās “uz pilnu slodzi”. Engures pagasts apmaksās noteiktas stundas peldēšanai Engures vidusskolas skolēniem. Tālr. uzziņām un baseina rezervācijai – 29733635 (Jurijs).

17 komentāri “Ķesterciemā pieejams publiskais peldbaseins

  1. Nu lūk ,varu tikai papriecāties ,un labsirdīgi apskauzt kā Jūrmalnieki domā par saviem iedzīvotājiem !!!Vai kāds vispār vairs atceras cik gadus jau pēc vienīgā Harmonijas baseina aizvēršanas ir pagājis laiks !!!un Tukums kur bija tur ir puffffffffffff !!

  2. Ūdens man kāreiz ļoti patika- nebija vannas siltumā (kā mēdz būt citos baseinos). Tikai sniegtā informācija par cenām ir aplama- no 16.10. darbadienās ir 3,50 EUR, par brīvdienām nepainteresējos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.