Jaunieši jau talko un aicina piedalīties Lielajā talkā šo sestdien

15 Engures novada jaunieši aizvadītās nedēļas nogalē Gausajā jūdzē, neskatoties uz vējainajiem laika apstākļiem, devās talkot un piejūrā 4 km garā joslā savāca 1500 l atkritumu. Jaunieši ar savu piemēru aicina iedzīvotājus gan Engures novadā, gan visā Latvijā turēt dabu tīru un sestdien, 25. aprīlī, piedalīties Vislatvijas lielajā talkā.

15 Engures novada jaunieši aizvadītās nedēļas nogalē Gausajā jūdzē, neskatoties uz vējainajiem laika apstākļiem, devās talkot un piejūrā 4 km garā joslā savāca 1500 l atkritumu. Jaunieši ar savu piemēru aicina iedzīvotājus gan Engures novadā, gan visā Latvijā turēt dabu tīru un sestdien, 25. aprīlī, piedalīties Vislatvijas lielajā talkā.

Talkā piedalījās jaunieši no Engures, Plieņciema, Smārdes, Ragaciema un Lapmežciema, dažu stundu laikā savācot 30 maisus atkritumu.

Pēc tam jaunieši devās atpakaļ uz talkas sākumkumpunktu – tūristu stāvlaukumu pie Klapkalnciema, lai ceptu «Smārdes GPC» talciniekiem uzsauktās desiņas un šašlikus, uz patīkama noguruma fona, jauki pavadot vakaru.

Paldies jauniešiem Andrejam Jencim, Montai Štālai, Betijai Fišerei, Paulai Zilbertei, Paulai Turkai, Kristai Ošniecei, Martai Ločmelei, Agnim Purim (īpašs paldies par sarūpētajām garšīgajām zivīm!), Dāvim Krūmiņam, Katrinai Mierkalnei, Reinim Briedim, Undīnei Podniecei, Indrai Krēgerei, kā arī tiem jauniešiem, kuri vēlējās ierasties, bet netika.

Lielā talka – tas nav vienkārši sabiedrisks darbs, bet brīnišķīgs veids kā pavadīt laiku kopā un izdarīt ko labu savas valsts labā. Un tas nebūt nav tik grūti.
Kopā mēs varam paveikt vairāk!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.