Kristaps Zaļkalns

«Erasmus+» jauniešu projekta «Dance for Peace» plānošanas vizīte Milzkalnē

Engures novada dome sadarbībā ar biedrību «Pozitīvā doma» un deju studiju «Alegorija», kā arī projekta partnerorganizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas augustā uzsāka īstenot «Erasmus+» finasētu jauniešu apmaiņas projektu «Dance for Peace» (Dejojam mieram).

Engures novada dome sadarbībā ar biedrību «Pozitīvā doma» un deju studiju «Alegorija», kā arī projekta partnerorganizācijām no Spānijas, Zviedrijas un Polijas augustā uzsāka īstenot «Erasmus+» finasētu jauniešu apmaiņas projektu «Dance for Peace» (Dejojam mieram). No Eiropas Savienības programmas «Esrasmus» piesaistītais finasējums projektam ir 20 806 eiro.

Projekta ietvaros skolas rudens brīvlaikā Šlokenbekas muižā ieradīsies 36 jauniešu līderi un pieci līderi no Engures novada un no minēto valstu partnerorganizācijām. Jaunieši dalīsies savā redzējumā par mieru un toleranci, izmantojot tādas radošās metodes kā deja, māksla un mūzika.

24. septembrī uz divu dienu projekta plānošanas vizīti Milzkalnē ieradās divi dalībnieki no katras partnerorganizācijas. Viņi apmeklēja deju studijas «Alegorija» mēģinājumus, viesojās Engures novada domē, pārrunāja un vienojās par projekta aktivitātēm, organizatoriskiem jautājumiem un savstarpējo sadarbību, kā arī iepazinās ar Engures novada apkārtni. Nelielā ekskursijā gar jūru viesus izvadāja 2015. gada pašvaldības mācību stipendiāts Andrejs Jenčs. Tika apskatīta Plieņciema kapa, Engures osta, Engures baznīca un citas vietas.

Engures novada jaunatnes lietu speciālists Kristaps Zaļkalns aicina jauniešus, kuri ir vecuma no 13 līdz 19 gadiem un kurus interese projekta tēma, kuri spēj sazināties angļu valodā, sūtīt savu motivācijas vēstuli līdz 8. oktobrim uz e-pastu [email protected]

Bet 29. oktobra pēcpusdienā jebkurš interesents varēs apmeklēt projekta noslēguma pasākumu Šlokenbekas muižā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.