Jānis Vītols

Engures novadā jauns izpilddirektors

16. jūlijā Engures novada domes sēdē deputāti par domes izpilddirektoru iecēla Imantu Valeru un no šī amata atbrīvoja Daci Galanderi, kura pildīja gan Lapmežciema pagasta pārvaldes vadītājas, gan izpilddirektores pienākumus.

16. jūlijā Engures novada domes sēdē deputāti par domes izpilddirektoru iecēla Imantu Valeru un no šī amata atbrīvoja Daci Galanderi, kura pildīja gan Lapmežciema pagasta pārvaldes vadītājas, gan izpilddirektores pienākumus. I. Valers izpilddirektora amatu sāks pildīt no 22. jūlija.

Kā mūs informēja Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa, tad darba apjoms ir stipri palielinājies: “Esam plānojuši domes vietniekam Andrim Kalnozoam deleģēt izglītības jautājumus un visas problēmas, kas saistītas ar hidroloģiskiem režīmiem piekrastē, bet Imantam Valeram būs administrācijas darbu organizēšana un sakārtošana.”

Tā kā I. Valers ir domes deputāts, tad viņam būs jānoliek mandāts. Nākamais kandidāts uz deputāta vietu domē ir Kaspars Kārkliņš. Par to vēl lems vēlēšanu komisija.

Komentāri

  1. Kaut nu būtu izcils vadībzinātnes profesionālis, jo savādāk jau šodien ikviens, uzskatīdams, ka prot un var vadīt, parasti ievieš organizācijās tikai pilnīgu bardaku.

  2. Neesmu Valera fanu kluba biedre, bet cik nu zinu- čakls, ļoti čakls, pietiekami stingrs- gan jau par savu domu un ideju pratīs pastāvēt. Un kas svarīgi- ir plašs redzējums uz lietām, ir bijis ārpus ierastās vides- tas ir ārkārtīgi svarīgi… nebūt iegrimušam “vietējā pļaviņā”.

  3. Šādā varas daļējā sadalē labi ir tas, ka to deķīti vairs nevar vilkt tikai uz vienu pusi- ienāk svaigas asinis. Pie tam ienāk cilvēks, kas zin vietējos apstāļus. Svaigs redzējums uz jebkurām lietām vienmēr nāk par labu.
    Tiešām, lai veicas, lai rodas jauni interesanti projekti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.