No personīgā arhīva

Engures bērnudārzam «Spārīte» – jauna vadītāja

Novada domes sēdē amatā apstiprināja Engures pirmsskolas izglītības iestādes «Spārīte» vadītāju Sandru Ozoliņu. Viņa darbu sāka 6. maijā. S. Ozoliņa pastāstīja: “– Es «Spārītē» esmu nostrādājusi 17 gadus.”

Novada domes sēdē amatā apstiprināja Engures pirmsskolas izglītības iestādes «Spārīte» vadītāju Sandru Ozoliņu. Viņa darbu sāka 6. maijā. S. Ozoliņa pastāstīja: “Es «Spārītē» esmu nostrādājusi 17 gadus. Tad astoņus gadus strādāju Jūrmalas sākumskolā «Taurenītis» par sagatavošanas grupas skolotāju, biju skolas uzticības persona. Esmu arī vadījusi Jūrmalas pirmsskolas metodisko apvienību. Pašlaik ir jāpabeidz mācību gads. Šobrīd tiek gatavots Māmiņas dienas koncerts un tad nāks izlaidums. Vasarā veicamas daudzas tehniskas lietas – jāremontē sadzīves telpas, vajadzīgi jauni vārti.”

Komentāri

  1. Šitā jau gribēja pirms Initas tikt. Inita bija VISSLABĀKĀ vadītāja, viņa bērnu dārzu pacēla, un tur bija patīkama atmosfēra. Šī “vecā” kundzīte, nu nemaz neatbilst tam amatam. Riebīga,…..Žēl ka vadība ir ciešās draudzīgās saitēs,…nez kāpēc pirms vairākiem gadiem par viņu teica ka viņa neder. nu žēl,…tagad sargiet savus bērnus un makus.

  2. Nu vajadzēja pieteikties pašai, ja esi tik gudra. Rindā uz vadītāja amatu neviens nestāvēja. Tātad pašām iekšpusē kaut kas nav kārtibā…Skumji.

  3. nelāgi komentāri, drīzāk jau sen bija laiks uz citām vakancēm pagastā izsludināt konkursu, savādāk tāds stagnācijas perēklis izskatās.

  4. Nu ko Jūs runājat muļķības! Ja nezinat, tukumnieki, tad labāk nerakstiet! Uz visām vakancēm vienmēr ir konkursi. Arī uz šo! Izbeidziet vienreiz savu demagoģiju. Viss slikti. Tur augšā debesīs labāki būs…

  5. Kāpēc tad tieši par Enguri tādas runas? Pagājušajā gadā par pensionāriem un to biedrību, tagad par amatiem un konkursiem…….?

  6. Nu ļausim cilvēkam pastrādāt un tad izdarīsim secinājumus ! Viņai varbūt pietiks dūšas un nervu, lai atbrīvotos no kadriem, kuriem patīk glāzīti cilāt un slinkot.Piežmiegt asti kundzītei, kura mēnešiem sēž uz slimības lapas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.