Rūta Fjodorova

Engures atklātas jaunās bibliotēkas telpas

11. aprīlī Engures kultūras namā atklātas jaunās bibliotēkas telpas. Lentu turēja bibliotēkas vadītāja Indra Gīle un Bērzciema kultūras nama vadītāja Saivīte Bicēna, bet to grieza pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa un novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols.

11. aprīlī Engures kultūras namā atklātas jaunās bibliotēkas telpas. Lentu turēja bibliotēkas vadītāja Indra Gīle un Bērzciema kultūras nama vadītāja Saivīte Bicēna, bet to grieza pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa un novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols.

I. Gīle pateicās gan projektu vadītājai Vaivai Ostrovskai, gan apkopējai Dinai Feldmanei, gan pašvaldības pārstāvjiem. 6000 lielo grāmatu krājuma pārnešanā uz jaunām telpām un sakārtošanā plauktos Indra iesaistījusi arī savus ģimenes locekļus. Kopējās būvniecības projekta izmaksas 40 000 eiro.

Pasākumu kuplināja jaunie mūziķi no Engures Mūzikas un mākslas skolas. Bibliotēkā ir iekārtota īpaša vieta, kur izstādīt keramikas darbus. Šoreiz izstādi sagatavojuši Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, un kultūras nama vestibilā apskatāma vizuālās mākslas programmas audzēkņu darbu izstāde.

 

2 komentāri “Engures atklātas jaunās bibliotēkas telpas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.