Engurē iededzina ciema egli

Jaunu Ziemassvētku gaidīšanas tradīciju piektdienas vakarā ieviesa Engurē. Pie kultūras nama izpušķota Ziemassvētku egle.

Jaunu Ziemassvētku gaidīšanas tradīciju piektdienas vakarā ieviesa Engurē. Pie kultūras nama izpušķota Ziemassvētku egle.

Pie tās sapulcējušies lieli un mazi engurnieki. Skolas autobuss nedaudz uzkavējās, lai Ziemassvētku gaidīšanas brīnumā noskatītos arī tie skolas bērni, kas nedzīvo pagasta centrā. Uz pasākumu visi tā dalībnieki bija ieradušies ar paša izgatavotu eglīšu mantiņu. Un te nu bija vērojamas visdažādākās radošās izpausmes.
Pasākumu atklāja Ziemassvētku rūķis ar savu komandu. Tika gan dziedātas dziesmas, gan rūķi rādīja savu priekšnesumu, gan visi kopā nodziedāja «Reiz mežā dzima eglīte». Uzrunu teica arī novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols. Viņš solīja, ka kopīga Ziemassvētku egles iededzināšanas tradīcija tiks uzturēta arī turpmāk. Uz pasākumu bija ieradušās arī ļoti krāšņas čigānietes. Kad viņas savu ugunīgo deju bija beigušas, pasākuma dalībnieki jau otrreiz lūdza, lai eglīte iedegas. Un nu brīnums notika – eglītē iezaigojās krāsainas gaismiņas. Rotaļas un jautrība turpinājās, līdz visi bija kārtīgi izlustējušies. Notika arī cienāšanās ar piparkūkām un upeņu dzērienu.

Komentāri

  1. pasakums bija tiesam jauks:)
    ceru ka nakamgad maniem mazajiem rakariem ari tiks ruku sarupetais cienasts!
    varejam egliti izpuskot krasnaku,bet ari tas kas bija iepriecinaja gan mani gan bernus!paldies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.