Dārta Plaude

Bērzciemnieku salidojums zvejnieku sētā «Dieniņas»

30. jūlijā zvejnieku sēta «Dieniņas» notika bērzciemnieku salidojums, uz kuru bija aicināti visi bijušie, esošie un topošie ciema iedzīvotāji. Vispirms visi satikās tarotavā, kur tika reģistrēti.

30. jūlijā zvejnieku sēta «Dieniņas» notika bērzciemnieku salidojums, uz kuru bija aicināti visi bijušie, esošie un topošie ciema iedzīvotāji. Vispirms visi satikās tarotavā, kur tika reģistrēti.

Svētku mērķis bijis apkopot Bērzciema iedzīvotāja atmiņas tā, lai nākotnē izveidotu vietējās vēstures muzeju. Katram svētku dalībniekam bija iespēja spēcināt patriotisma un piederības sajūtu dzimtajam ciemam, piedaloties visdažādākajās aktivitātēs – zābaku mešanā, žāvētu zivju vākšanā, virves vilkšanā, dziedāšanā un dejošanā, bet pats galvenais – kopīgās atmiņas. Visiem bija iespēja brīvajā mikrofonā stāstīt par interesentiem un pat neaizmirstamiem notikumiem, kas tepat, Bērzciemā, piedzīvoti, bet kautrīgākajiem bija iespēja jau iepriekš gan iesūtīt stāstus, gan arī kopā ar fotogrāfiju tos nodot atmiņu kladei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.