Agris Jansons

Barikāžu cīņas uz Engures mola

Svētdienas, 10. janvāra, rītā engurniekus pārsteidza jauni centra vaibsti – nakts laikā mākslīgi uzbērtais ceļš uz pussaliņu un uz mola uzbūvētajām attīrīšanas iekārtām aizbarikādēts ar betona paneļu krāvumiem…

Svētdienas, 10. janvāra, rītā engurniekus pārsteidza jauni pagasta centra vaibsti – nakts laikā mākslīgi uzbērtais ceļš uz pussaliņu un uz mola uzbūvētajām attīrīšanas iekārtām aizbarikādēts ar betona paneļu krāvumiem. Pēc Engures ostas pārvaldes un pašvaldības darbinieku apspriedes tika nolemts ceļu no paneļiem atbrīvot. Šajos darbos piedalījās Engures novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols, pašvaldības un arī Valsts policijas darbinieki.

Engures novada domes priekšsēdētāja vietnieks A. Kalnozols situāciju skaidroja šādi: “Engures ostas zeme pieder pašvaldībai. Uz šīs zemes atrodas dienvidu mols. Uz šā mola uzbēruma atrodas SIA «Unda» piederošās attīrīšanas iekārtas. Bet pats mols, uzbērums un ceļš tagad pieder SIA «Necenice Company», kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu pirkšanu un pārdošanu un kuru pārstāv Mārtiņš Dzenītis. Uzņēmuma pārstāvji aizbarikādēja ceļu un liedza SIA «Unda» pārstāvim piekļuvi pie attīrīšanas iekārtām.…

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 12. janvāra, numurā ŠEIT!

 

26 komentāri “Barikāžu cīņas uz Engures mola

 1. Jo taalaak ,jo trakaakaak!Varbuut taadi dzeniishputninji driiz saaks buuveet zhogus pashaa juuraa, kur katram buus sava personiigaa peldvieta???????????????????????????????

   1. pareizi. sen jau vajadzēja sakārtot un nopirkt pašvaldībai tik stratēģiski svarīgas būves, kas atrodas uz tās zemes. gan jau 20 gadu laikā bija iespējams kāds risinājums.

 2. Nu ja Engures ostas zeme pieder pašvaldībai, tad lai pašvaldība prasa nomas maksu par to, ka uz šīs zemes atrodas mols, uzbērums un ceļš, ja nemaksā, tad lai Dzenis ved prom savas būves.

  1. Kā pagasts to savārija, šķiet ka sākums jau tam ir veiksmīgā privatizācija, kura sākās, tad kad beidzās kolhoza ēra!Nu tad Andri, stāsti visiem!

  2. Mols pieder vienam īpašniekam ,uz mola esošās attīrīšanas iekārtas otram īpašniekam, savukārt zeme ,uz kura atrodas mols, vēl trešajam īpašniekam ,pašvaldībai.
   Protams par tādu kalambūru atbildīga pašvaldība, kura privatizēja ,dalīja ,pārdeva caur n-tajām rokām un visam pāri, sevi neaizmirsa ne pašvaldības darboņi, ne viņu lieldraugi, un arī tika atskaitīts lielvarai Rīgā ,lai process labāk ”eļļotos”.

 3. Ja avīzes raktā ir taisnība, tad Drošības policijai un KNAB būtu jāizvērtē, ka stratēģiski svarīgs objekts ar finanšu ministrijas pārraudzība esošu VAS ”Altum” tiek pārdots mahināciju veikšanai,kā arī kā iespējams ka A.Kalnozols kā kurators pārraudzīja miljonu vērto ar eiropas naudas līdzfinansējumu ūdensvada un kanalizācijas tīkla 1.kārtas izb;uvi, ja Engures pašvaldibai nav attīrīšanas iekārtu, var gadīties atmaksāt eiropas līdzfinansējumu…..

 4. nu nu patiesos vardus ludzu studija,viens no lielakajiem iespejamiem zagliem un lielo,vareno cilveku telotajs,kurs savu netiro pirkstu seit ir pielicis un lielas…Kaspars Caune!

 5. kautgan te nevar saprast kas ko dara un kas ir vainigs un kas nav,utt….isak sakot mes dzivojam istena zaglu tauta ( ta pati saeama),utt…citreiz ari pasi labaki neesam.bez apvainojumiem uz kadu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.