Antra Sprēde

Atskats uz Dziesmu svētkiem: Engures un Jaunpils novads Rīgas 6. vsk. sākumskolā /FOTO/

Rīgas 6. vidusskolas sākumskolā Matīsa ielā 37/39 Dziesmu un Deju svētku laikā dzīvoja Engures un Jaunpils novada svētku dalībnieki.

Rīgas 6. vidusskolas sākumskolā Matīsa ielā 37/39 Dziesmu un Deju svētku laikā dzīvoja Engures un Jaunpils novada svētku dalībnieki.

Skolas 1. stāvā bija apmeties Jaunpils vidusskolas 5-9 klašu koris. Koristi atzina, ka ir noguruši, jo jāpavada gari mēģinājumi, taču Dziesmu svētku laiks ir jautrs un interesants.

Engures vidusskolas 5.-9. klašu kora klasē valdīja īsta jautrība un uz sienām salīmēti dziedātāja Dona plakāti. Bērni tikko bija atgriezušies no Vērmanes dārza, kur pastaigājās pa tirdziņu, apmeklēja koncertu un ēda vafeles ar karameli un saldējumu.

Engures Kultūras nama TDK «Ungurs» 10.-12. klases un Engures vidusskolas tautas deju kolektīva 7.-9. klases vadītāja Evija Bergmane pastāstīja, ka trešais koncerts bijis vispacilājošākais un emocijas esot plūdušas pāri malām.

Lapmežciema pamatskolas 5-9 klašu koris pastāstīja, ka viņi ir jautrākais koris visā novadā. Arī viņiem mīļākā dziesma ir «Kalniem pāri» jo dziesmu diriģē Edgars Vītols.

Par skolas kārtību un drošību rūpējas Jaunpils un Engures novadu pašvaldības policisti. Ģenerālmēģinājuma dienā skolā dežūrēja Mārtiņš Knops.

Ēdnīcā par galdu klāšanu atbild Renāte Bunkše un Gundega Vīnakmene.

Ina Užule svētkos bija skolas administratore, kas uzraudzīja skolas atslēgas, rūpējās par to, lai visiem būtu labi un atbildēja par skolas saimnieciskajiem jautājumiem.

Vairāk lasiet otrdienas, 14. jūlija, laikrakstā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.