Aicina pastaigāties un “krāt“ kilometrus

Kaut bijām saņēmuši informācija, ka sporta klubs «Brīvsolis» darbojas aktīvi arī šajā laikā, tā vadītājs Sandis Čilipāns gan to noliedza: “Šobrīd sports klubs «Brīvsolis» nedara neko. Teiksim tā, situācija ir tāda, kā ir, un teiksim tā, pasākumus gan nedrīkst rīkot, jo to liedz likums un noteikumi, gan arī to nevajag rīkot, skatoties no veselības un ētikas viedokļa.”

“Šobrīd, protams, domājam, ko varēsim darīt, jo līdzšinējā sistēma ir iztraucēta. Mazas lietiņas gan mēs darām. Esam izveidojuši divus koka vīriņus, kurus var apskatīt arī ”Brīvsoļa” facebook kontā, kur arī ir publicēta karte. Šādā veidā izvietojot dažādas norādes, aicinām cilvēkus doties pastaigā un, atrast šos vīriņus, kā arī ar tiem nofotografēties. Tās nav sacensības, vienkārši cenšamies pastaigu padarīt interesantāku, radot iespēju atrast šos vīriņus, nupat arī nomainījām to atrašanās vietu,” – tā S. Čilipāns.

“Otra lieta – neliela palīdzība Smārdes skolai, kam tiek organizētas attālinātas sporta stundas. Bērniem ir gan uzdevumi, kas atrodami skolas dienasgrāmatas, kuri ir nepieciešami skolai, bet ir izveidota arī sporta aplikācijā endomundo iespēja, kur bērniem ir izaicinājums krāt kilometrus. Šovakar (13. aprīlī) noslēgsim šo izaicinājumu, un arī šeit sporta klubs «Brīvsolis» pasniegs nelielas balviņas tiem, kuri viscītīgāk piedalījās šajā izaicinājumā, trīs nedēļu laikā kārtīgi, sportojot un krājot šos kilometrus.” Sandis atzīst, ka ir ļoti patīkami pārsteigts, ka bērni tik aktīvi ir iesaistījušies, jo daži no viņiem pat ir pieveikuši ap 500 km, tātad šī bijusi veiksmīga ideja, ko realizēt šajā laikā.

Vairāk lasiet otrdienas, 14. aprīļa, laikraksta numurā ŠEIT=>

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.