Agita Puķīte

Divu dienu laikā novados nobalsojuši 862 cilvēki

Vēlēšanu iecirknī Tukuma novada domē 30. maijā divu stundu laikā nobalsoja 48 vēlētāji. Iespēja vēlētājiem nobalsot ātrāk būs arī rīt, 31. maijā, no 10.00 līdz 16.00. Savukārt vēlēšanu dienā, 1. jūnijā, visi balsošanas iecirkņi būs atvērti no 7.00 līdz 22.00.

Vēlēšanu iecirknī  Tukuma novada domē 30. maijā divu stundu laikā nobalsoja 48 vēlētāji. Iespēja vēlētājiem nobalsot ātrāk būs arī rīt, 31. maijā, no 10.00 līdz 16.00. Savukārt vēlēšanu dienā, 1. jūnijā, visi balsošanas iecirkņi būs atvērti no 7.00 līdz 22.00.

29. un 30. maijā Tukuma novadā jau nobalsojuši 498 cilvēki, Kandavas novadā – 179 (no tiem Kandavā – 119, pārējie novada pagastos, visaktīvāk – Cērē, kur nobalsojuši 20 vēlētāji), Engures novadā – 146 un Jaunpils novadā – 39 iedzīvotāji.

Komentāri

 1. Es balsoju par Reformu partiju. Man simpatizē četri kandidāti – Edmunds Jurēvics, Agris Zvaigzneskalns, Stikāne un Olga Kuzmina.

 2. Kāpēc nevar izveidot vēlēšanās vienu lielu sarakstu,kurā tad nu ir visi kandidāti un cilvēki nevis izvēlas pēc partijas,bet gan konkrētus cilvēkus. Tad tie,par kuriem ir ielikti visvairāk krustiņi veido to koalīciju un sastāda konkrētās pašvaldības domi. jo katrā partijā ir kāds cilvēks par kuru gribētu balsot. Tad nu domē tiktu tikai paši,paši labākie….Jā,man laikam jābeidz sapņot…bet tā būtu tiešām ideāli!!

 3. Personīgas simpātijas pret Daci Lebdu un Modri Liepiņu,taču viņu pārstēvēto partiju sarakstos ir daudz savu laiku “atsēdējuši” ļautiņu. Domāju, ka šajās vēlēšanāš jābalso par ZZS. Viņiem sakarīga, ar reāli izpildāmiem solījumiem sastadīta programma. Stabila partija un kandidāti salasīti savās sfērās zinoši. Lai arī man no šī saraksta visvairāk simpatizē Staķe, Laivenieks, Batina, Eisaks, būšu šoreiz korekta un nevienam nevilkšu krustiņu, balsošu par visu sarakstu.

  1. Un tā pirts, ko sola ZZS no 2014.gada, būs atjaunotā Tukuma ezera krastā!!! Ezeru ZZS reāli solīja vismaz trīs reizes 🙂

 4. Ir atluikušas vairs nedaudz stundu līdz vēlēšanām un tas tiešām šoreiz ir ļoti izšķīrīgs solis Tukumniekiem.

  Mēs taču visi varam svētdienas rītā piecelties un saprast
  ka šī ir laimīgākā svētdiena mūsu dzīvē.Nav vērts domāt par “Vienotību“ vai “Tukumam un novadam“ ,ja mums ir
  DAGNIJA STAĶE.

  DAGNIJA,TU BIJI, TU ESI,TU BŪSI!

 5. Ja gadus atpakaļ man nebūtu bijusi darīšanas Tukuma Novada Domes sēdēs ,es noteikti nerakstītu šo komentēru,bet es varu šo iepriekšējo domi nosaukt par kloāku.Lukmanis nav spējīgs patstāvīgi domāt un pieņemt nevienu lēmumus,tie tiek atcelti no reizes uz reizi. Ja tika piedāvāta kāda jauna ideja,tad automātiski tā nevar tikt pienemta,jo vēl vajag izanalizēt to komitejās,tad pārskatīt utt.Ja ar Domi nesaskaras tad var likties ideāli deputāti,-pa reizei arī uzsmaida.Mums nevajag kluba vadītājas vai sporta dzīves organizētājus,bet politiķus, gudrus un tolerantus iestāžu vadītājus.
  Mums nevajag tādu Domes priekšsēdētāju kurš reāģē un gūst atbalstu tie,kas uzrunā par jurīti,dūdiņu,zaķīti un citādi.
  Nost ar veco sastāvu .Nost ar “vienotību“ ,kuru pieprasa tasinību,bet paši ir lielākie zagļi un blēži.
  MUMS IR PAR KO BALSOT !

 6. 18 gadus Tukuma novada Domes nodaļās nav vētīti darbinieki,jo pats priekšsēdētājs nav mainijies -un tā jau ir KATASTROFA.’
  Šīs vēlēšanas var atnest izmaiņas, ja tas tā,kā līdz šim turpināsies,tad uzliekam dīķim vāku un dzīvojam tālāk.

  Izmaiņas ir iespējamas.

 7. Balsojiet par “Vienotību“,tur sarakstā izlasiju
  piecas kultūras darbinieces,bet ir taču novadā vēl,vajadzēja savākt pārējās un veidot dziesmu svētkiem deputātu kori,būtu super-kā nevienā citā pilsētā,- visas vienādas bez personības vaibstiem. Balsojam,būs baigais uzplaukums novadā,danči katru vakaru ar šķirbu drāžšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.