Leģendu nakts Tukuma novadā

 28. Okt, 2023  15:30

28. oktobrī no pulksten 15.30 Jaunmoku pilī apmeklētājus sagaida noslēpumi, tematiskās ekskursijas, audiovizuāls priekšnesums ar divu Mārču Auziņu dalību. Šogad Leģendu nakts vakarā Jaunmoku pils ļaudis ļaus izdzīvot pagātni un tagadni trīs stāstu veidolā.

 

Pils durvis uz nakts notikumu tiks atvērtas jau pulksten 15.30, aicinot apmeklētājus doties pievakares ekskursijā “Starpkaru perioda stāsts”.

 

Krēslas stundas piedāvājumā pulksten 16.30 būs iespēja piedzīvot ekskursiju “Padomju laika stāsts”, kur mūsdienu Jaunmoku pils telpas iztēlē tiks uzburtas kā dažādu iestāžu kantori, strādnieku dzīvokļi.

 

Pulksten 18.00 pils viesi tiks aicināti uz audiovizuālu vakaru – lekciju ciklu “Flirts ar citādo”, kur skatītājus sagaidīs aizraujošs audiovizuāls priekšnesums, kurā uz vienas skatuves tiksies zinātnieks Mārcis Auziņš un mūziķis Mārcis Auziņš, lai, savstarpēji reflektējot, vienkārši runātu par sarežģītām lietām.

 

Leģendu vakara noslēgumā pulksten 20.30 būs iespēja doties naksnīgā pastaigā pa pils parku ekskursijā “Pils leģendu stāsts parkā”. Mēness gaismas apspīdēti, turot rokā vien lukturīti, apmeklētāji varēs ļauties tumsas burvībai, kas vedīs pa pils takām, atklājot Jaunmoku pils leģendas – no stāsta par Dorīti, nelaimīgu mīlestību, līdz apslēptas mantas meklējumiem.

 

Ekskursiju biļetes varēs iegādāties pils Informācijas centrā. Audiovizuālā vakara “Flirts ar citādo” biļetes pieejamas Jaunmoku pils un Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās.

Vairāk informācijas pa tālruni (+371) 25606181, i.krutaine@lvm.lvwww.jaunmokupils.lv.

Adrese: Jaunmoku pils, Rīgas – Ventspils šosejas 75km, Tumes pagasts, Tukuma novads.

 

Savij mākslu ar brīvību Šlokenbekas muižā!

Šlokenbekas muižā Leģendu nakts 2023 pasākumi noritēs ar saukli “Mākslas ceļš ir brīvība”. 28.oktobrī no pulksten 18:00 Dzejas brīvās telpas atmosfēru aicinās baudīt Milzkalnes bibliotēka. Pulksten 18:30 un 19:30 muižas velvēs būs piedzīvojami zinātniskie eksperimenti, bet pulksten 19:00 un 21:30 – varēs baudīt ekskursijas muižā.

Savukārt amatierteātra “Ugāles drāma” izrādi “Trakās arestantes” noskatīties varēs pulksten 20:00 Šlokenbekas muižas lielajā zālē. Muižas Mazā zāle no 21:30 līdz pat 23:00 aicina ielūkoties krāšņajā gleznu pasaulē un piedalīties konkursā.

Vairāk informācijas pa tālruni 29904147, info@slokenbeka.lv.

Adrese: Šlokenbekas muižas komplekss, Milzkalne, Smārdes pagasts, Tukuma novads.

Atklāj Jaunpils ūdensdzirnavu noslēpumus!

Iepazīsti Jaunpils noslēpumainās ūdensdzirnavas Leģendu nakts 2023 ietvaros 28.oktobrī no pulksten 18:00. Uzzināsi, kas tajās ražots, kā tās skan, kā darbojas, kā arī dodies pastaigā gar Dzirnavu dīķi noslēpumainā lāpu gaismā un nobaudi īpašus Dzirnavu ēdienu produktus Dzirnavu šķūnī!

Vairāk informācijas pa tālruni 27021781, info@jaunpilspils.lvwww.jaunpilspils.lv.

Adrese: Jaunpils pils, Baznīcas iela, Jaunpils, Tukuma novads.

Informācija par visiem Leģendu nakts pasākumiem, atrodama mājaslapā www.pilis.lv.
Uz tikšanos Leģendu naktī!