Biznesa forums Tukumā

 27. Sep  07:00

27. septembrī no 10.00 (ierašanās no 9.15) Jaunmoku pilī norisināsies Kurzemes biznesa forums «Cilvēks – veiksmes faktors», kura ietvaros paredzētas diskusijas par nodokļu politiku, darbaspēku un produktivitāti. Par 2020. gadā plānoto nodokļu reformu informēs finanšu ministrs Jānis Reirs, par Latvijas ekonomikas aktualitātēm –  Latvijas Bankas ekonomists Mārtiņš Kazāks, par Latvijas iedzīvotāju noskaņojumu – pētījumu kompānijas «SKDS» direktors Arnis Kaktiņš, savukārt par darbaspēka produktivitātes palielināšanu – domnīcas «Certus» pārstāvis Artis Grinbergs.

Forumā būs iespēja uzzināt par projekta «Tukku Magi» aktualitātēm (projekta virzītāji Jānis Jākobsons un Dace Penke), kā arī par maksājumiem uz mobilā tālruņa numuru (bankas «Citadele» E-biznesa daļas vadītājs Mārtiņš Bērziņš), bet iedvesmas stāstus stāstīs dziedātājs un uzņēmējs Igo, CarGuru vadītājs Vladimirs Reskājs, pasākumu producente Gundega Skudriņa un Blue Shock Race dibinātājs Artis Daugins. Forumu vadīs Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

19.00 turpat Jaunmoku pilī norisināsies nu jau piektais Tukuma novada uzņēmēju apbalvošanas pasākums, kuru organizē Tukuma novada dome.