Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra
ntz.lv
Vārds, Uzvārds: ntz.lv
Segvārds: ntz.lv

Tiesai nodod lietu par tīšu bērna nomešanu uz grīdas

26. oktobrī Jelgavas prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēta sieviete, Jelgavas novada iedzīvotāja, par tīšu smagu miesas bojājumu izdarīšanu pret mazgadīgo.

Lasītājiem nodos pārskatu «Reģionu attīstība Latvijā 2011»

Trešdien, 31. oktobrī, 12.00 viesnīcas «Alberts» Space zālē notiks Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) izdotā pārskata «Reģionu attīstība Latvijā 2011» atvēršanas pasākums.

Vairums iedzīvotāju ir pret smēķēšanu uz balkoniem

Latvijas Republikas Veselības ministrija Ministru kabinetā tuvākajā laikā rosinās likuma grozījumus par smēķēšanas ierobežojumiem. Tiek plānots pilnīgi vai daļēji aizliegt smēķēšanu arī uz daudzdzīvokļu ēku balkoniem.

Atklāta vēža savlaicīgas atklāšanas sociālā kampaņa «Pārbaudi veselību, valsts maksā!»

Šodien, 29. oktobrī, 13.00 ar preses konferenci tiks atklāta vēža savlaicīgas atklāšanas sociālā kampaņa «Pārbaudi veselību, valsts maksā!».

Augstākais darba meklētāju īpatsvars – Zemgalē, Rīgā un Latgalē

Augstākais darba meklētāju īpatsvars ir Zemgalē, Rīgā un Latgalē, teikts Latvijas Bankas ekonomistes Agneses Bičevskas pētījumā «Džimpiņ-rimpiņ pār deviņi novadiņ’ (Latvijas reģioni 2004-2012)». Savukārt reģistrētais bezdarbs ar krietnu pārsvaru visaugstākais ir Latgalē, bet Rīgā tas ir zemākais. Analizējot šo atšķirību iemeslus, Latvijas Bankas ekonomiste skaidro, ka augsto darba meklētāju īpatsvaru Rīgā varētu vairāk ietekmēt to […]

Braukšanas apstākļi – apmierinoši

Latvijas valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļi pa valsts autoceļiem ir apmierinoši. Brauktuves, kur tas bija nepieciešams, ir nokaisītas un mitras. Taču, daudzviet, īpaši Vidzemē un Latgalē, gaisa temperatūra saglabāsies negatīva, līdz ar to iespējams, ka ceļi apledos. Gaisa temperatūra no -4ºC līdz +3ºC.

No 28. oktobra līdz 1. novembrim mainīts vilcienu kustības saraksts

A/s «Pasažieru vilciens» informē, ka 28., 29., 31. oktobrī un 1. novembrī sliežu ceļa remontdarbu dēļ būs mainīts Tukuma virzienā kursējošo vakara elektrovilcienu kustības saraksts.

Latvijas Fotogrāfijas muzejā būs skatāma Aijas Bley izstāde «Vēlāk»

1. novembrī 17.00 Latvijas Fotogrāfijas muzejā atklās Aijas Bley (Latvija) foto izstādi «Vēlāk». A. Bley savā darbā ar foto un video palīdzību pētījusi vientuļu sieviešu dzīvi vecumdienās, mēģinot atklāt šo dāmu neizsīkstošās enerģijas noslēpumu.

CSDD atgādina par atstarotāju lietošanu un to pareizu izvēli /VIDEO/

Kļūstot tumšākam, jo īpaši šīs nedēļas nogalē, kad notiks pāreja no vasaras uz ziemas laiku un kad tuvojas skolēnu brīvlaiks, ikvienam ceļu satiksmes dalībniekam ir svarīgi atcerēties par mazu, bet nozīmīgu lietu, lai pasargātu sevi un pārējos ceļu satiksmes dalībniekus.

Sākas intensīva ceļu satiksmes negadījumu pieteikšana

Līdz ar krasu laika apstākļu pasliktināšanos visā Latvijas teritorijā, jau ar pirmajām rīta stundām sākusies intensīva notikušo ceļu satiksmes negadījumu pieteikšana.

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool