Sestdiena, 2019. gada 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss
Agita Puķīte
Vārds, Uzvārds: Agita Puķīte
Segvārds: agitapukite

Tukuma centrā plīsis vecs ūdensvads

28. decembra rītā Tukumā, Pils ielā, pirms krustojuma ar Pasta ielu, SIA «Tukuma ūdens» darbinieki uzsāka rakšanas darbus, lai novērstu ūdensvada avāriju. Darbu laikā bija slēgta viena brauktuves puse. 

Ziemassvētku kauju atceres svētbrīdī Lestenē

23. decembrī, pieminot Ziemassvētku kaujas, Lestenes baznīcā notika svētbrīdis, kurā piedalījās Latvijas armijas karavīri. Svētbrīdi vadīja Liepājas diecēzes bīskaps Hanss Martins Jensons un mācītājs Jānis Saulīte.

Māras Alksnes izstāde skatāma Tukuma mākslas galerijā «Durvis»

Mākslinieces Māras Alksnes izstāde galerijā «Durvis» skatāma jau otro reizi, un šoreiz kopā ar šallēm un lakatiem redzami arī koši un bagātīgi sienas dekori, tapuši zīda batikas tehnikā, arī tērpi un interesantas rotas.

Tukumā aizvien ir daudz nepārredzamu krustojumu

Ziemassvētku laiks daudziem atnāca ar skarbu un nežēlīgu ziņu – uz gājēju pārejas Meža ielā gājusi bojā sieviete un vēl viens cilvēks cietis. Kāds autovadītājs nebija pamanījis, nebija laikus reaģējis vai cita iemesla dēļ nebija pie gājēju pārejas apstājies.

Tukumniekus priecē autobusā dziedošie Ziemsvētku rūķi

20. decembra rīta pusē tukumniekus, kas ar SIA «Tukuma auto» autobusu mēroja ceļu uz Jauntukumu un Lauktehniku, pārsteidza pulciņš Ziemassvētku rūķu no Tukuma 2. vidusskolas, kas ar skanīgām balsīm piedziedāja autobusu no viena gala līdz otram.

Ziema būvdarbiem Tukumā netraucē

Tukuma Slocenes ielā šobrīd netiek plānota būvdarbu tehnoloģiskā pauze, jo esot daudz darbu, kurus var darīt arī ziemā. Slocenes ielā atlicis ar caurduršanas metodi pabeigt ierīkot ūdensvadu un vēl vienā posmā jāierīko kanalizācijas tīkli, taču šie darbi transporta kustībai netraucēšot.

Tukuma Sarkanais Krusts sarūpē svētkus ģimenēm ar bērniem /FOTO/

Gaidot Ziemassvētkus, Tukuma Sarkanā Krusta viesu zālītē bija pulcējušās ģimenes ar bērniem, lai dažus mirkļus darbdienā pavadītu kopā ar Irlavas kultūras nama Rūķiem.

Tukuma novada sociālais dienests iepriecina teju 240 Tukuma un pagastu bērnus /FOTO/

20. decembrī Tukuma kultūras namā notika Ziemassvētku sarīkojums 240 Tukuma un pagastu bērniem, kuru organizēja novada sociālais dienests.

Kāpēc Tukumā ož pēc gāzes un dīvaini apsarmo koki?

Jautā lasītājs: – Tukumā, Pļavas ielā, pie jaunās gāzes uzpildes iekārtas jau labu laiku stāv automašīna, kas pilda gāzi, un vai nu no šis mašīnas, vai no paša procesa visa iela tagad nosarmojusi balta, bet gaisā jūtama briesmīga smaka.

XXV Tukuma Muzeja gada noslēguma sarīkojums «Zelta svētdiena» /FOTO/

17. gadsimta lustra Durbes pilī, Anša Lerha-Puškaiša 1883. gadā pierakstītais kāzu scenārijs Džūkstes pasaku muzejā, milzum daudz lauku sētai raksturīgu priekšmetu Pastariņa muzejā – tie ir tikai daži šī gada jaunieguvumu piemēri, par kuriem interesenti varēja uzzināt Tukuma Muzeja gada noslēguma sarīkojumā «Zelta svētdiena».

Ziemsvētku vecītis ar rūķiem apciemo bērnus Irlavā /FOTO/

Tradīciju – pašiem iet pie bērniem un turpat māju pagalmā aicināt uz rotaļām un cienāt ar saldumiem – Irlavas kultūras darba organizatore Antra Erzama turpina jau padsmit gadus neatkarīgi no laika apstākļiem.

Tukumā starp daudzdzīvokļu mājām būs automazgātava

Īpašumā Tukumā, Meža ielā 26, kas atrodas starp Kurzemes un Meža ielu iepretim «Maxima X», novietots neliels plakāts, kurā iedzīvotāji tiek informēti par šajā zemes gabalā iecerēto automazgātavas celtniecību. Vēl viena automazgātava iecerēta arī Krasta ielā 10…

Neapzagt sevi, ja iespējams citādi

Pēdējo pāris nedēļu laikā bija tā laime būt vairākos koncertos, kuri bija veltīti gan gaidāmajiem Ziemassvētkiem, gan Adventes laikam, vai arī notika tāpēc, ka jau kļuvuši par tradīciju. Dažos uz skatuves kāpa pieaugušie, dažos – bērni, un visi tie bija ļoti īpaši – visos bija ieguldīts liels darbs, emocijas un sirsnība. Tā ir šī stāsta […]

Tukumā negals ar tikko uzceltiem malkas šķūnīšiem

Saņēmām vēstuli, kurā stāstīts par malkas šķūni Tukumā, Pils ielā 1. Tas tikai nesen uzcelts, bet jau tagad rada nopietnas problēmas to lietotājiem, ir lietus ūdeņos izmircis un tiek regulāri bojāts: “Pirmie šķūņi tika uzcelti ar jauniem dēļiem un materiāliem, otrie – ar lietotiem dēļiem…

Kas liedz sarunāties un strādāt labi?!

Šī sleja ir nobeigums rakstam par šķūnīšiem avīzes iekšlapā un kārtējais stāsts par iedzīvotājiem, kas ir neapmierināti ar savu apsaimniekotāju un ar problēmām, kas rodas no ne vienmēr kvalitatīvi paveikta darba. Protams, tie, kas taisnības meklējumos skaļi izsakās, kas izstaigā instances, nav mīļi, taču viņu vēlme patiesībā ir pievērst uzmanību tam, kā tiek tērēta par […]

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool