Tukuma smukumu – uz Angliju!

Viena maza turku pupa ceļoja uz Angliju, Anglija bij’ aizslēgta, atslēga bij’ nolauzta. Nav taisnība, jo mazie tukumnieki no vokālās grupas «Varavīksne» tika visur sagaidīti – atvērtās durvīs.

Viena maza turku pupa ceļoja uz Angliju, Anglija bij’ aizslēgta, atslēga bij’ nolauzta. Nav taisnība, jo mazie tukumnieki no vokālās grupas «Varavīksne» tika visur sagaidīti – atvērtās durvīs.

Karaliskā Londona ar saules pielieto pilsētu un Londonas slaveno aci. Temza –upe ar savu rāmo pavasara plūdumu, Bens – gaidot savu jauno tērpu un karaļnams ar prinča Henrija gaidāmo kāzu rotu. Atvērtas durvis Anglijā arī mūsu tautiešu mājās. Tukumniekus uzņēma Lanas Kodoliņas, Ivetas Sūnas, Ineses Asermanes un Kristīnes Simsones ģimenes, kas mīļoja, čubināja un lutināja.

No 25. līdz 29. janvārim Pīterboro (Peterborough) tāds bija uzdevums mūsu dziedātājiem. Koncerti latviešu skoliņā «Pūcītes akadēmija», meistarklases kopā ar skolotāju Anitu, koncerts Starptautiskajā organizācijā «PARCA», dalība popielā un Meteņu karnevālā. Bet visam pa vidu, ziedošas primuliņas, sniegpulksteņi un alpu vijolītes. Anglijā jau pavasaris, to sajutām no draugiem, to sajutām dabā un cilvēku smaidos. Smaidījām arī mēs, jo prieks aizbraukt pie mūsu tautiešiem – aizvest Latvijas 100. dzimšanas dienas ieskaņas gadu.

Prieks par jauniem draugiem – «Straumēnu» latviešu skoliņas vadītāju Miku Vizbuli, Daugavas Vanagu fonda priekšsēdi Aivaru Sinku, Mensfildas (Mansfield) tautas deju kopas «Jumis» vadītāju Aiju Leonoviču un daudziem citiem.

Un prieks atbraukt mājās – te, Tukumā pie baltām kupenām un sniegavīriem mūsu mājās. Par savām mājām priecājās Laura Birkmane, Laura Kaļķe, Anna Brauna, Paula Šveidere, Ivonna Zagorska, Terēze Zēla, Kerija Sakniņa un Alise Konšteina.

Un turpinās darbi, jo esam uzaicināti sniegt koncertu 17. februārī Raudas pansionātā, 24. februārī konkurss Kauņā un 12. martā skolotājas Anitas jubilejas lielkoncerts «Es esmu varavīksnes šajā pusē» Tukuma kultūras namā kopā ar Roberto Meloni. Ielūgumus var iegādāties pie skolotājas Anitas pa tālr. 26261705.

Ar melodijām pilna mūsu pasaule, sirds un dvēsele. Paldies «Neatkarīgajām Tukuma Ziņām», ka varam dalīties un vienmēr pastāstīt par saviem darbiņiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.