Tukuma dzīvnieku patversme martā /FOTO/

Arvien aktīvāk gan sociālajos tīklos, gan televīzijā tiek runāts par atbildību pret pieradinātajiem četrkājainajiem draugiem – par uzticību un rūpēm līdz mūža galam. Bet diemžēl realitātē nav saskatāma vienādības zīme starp runāšanu par atbildību un pamesto dzīvnieka skaitu samazināšanos.

Arvien aktīvāk gan sociālajos tīklos, gan televīzijā tiek runāts par atbildību pret pieradinātajiem četrkājainajiem draugiem – par uzticību un rūpēm līdz mūža galam. Bet diemžēl realitātē nav saskatāma vienādības zīme starp runāšanu par atbildību un pamesto dzīvnieka skaitu samazināšanos. Toties ir dziļa cerība par to, ka kādu dienu patversmes bēdu stāstus nomainīts laimīgie stāsti jeb, citiem vārdiem sakot, lai ikviens kļūtu atbildīgs pret to, ko ir pieradinājis, un lai ikkatrs ir acīgs un izpalīdzīgs, ja redz kādu dzīvnieku nelaimē nonākušu. Patversmes pieredze rāda – gribu mājdzīvnieku – paņemu. Apnīk – izmetu ārā, atdodu citiem…

Dzīvnieki ar dažādiem dzīvesstāstiem, bet viņus visus vieno kas kopīgs – cilvēku nodevība. Tādēļ pirms izlem par labu adopcijai, rūpīgi izsver visus plusus un mīnusus, jo vēl viena nodevība nav pieļaujama. Patversmes ziedojuma tālrunis jeb glābējzvans nemainīgs – 90006089 (1 zvans = 1,42 eiro). Paldies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.