Tukuma bērnu vokālā grupa «Varavīksne» brīvlaiku pavadījusi Igaunijā

Tukuma biedrības «Dziesmu vācelīte» vokālā grupa «Varavīksne» ir pavadījusi skaistu skolēnu brīvlaiku – Vīlandes pamatskolā, Dienas jauniešu centrā un Tartu – AHA centrā.

Tukuma biedrības «Dziesmu vācelīte» vokālā grupa «Varavīksne» ir pavadījusi skaistu skolēnu brīvlaiku – Vīlandes pamatskolā, Dienas jauniešu centrā un Tartu – AHA centrā. Pirmo reizi būt Igaunijā, dziedāt igauņu valodā un aizvest sveicienus no Tukuma, Latvijas, tāds bija uzdevums, ko organizēja Igaunijas latviešu diasporas vadītāja Ināra Barkāne. Tikām sagaidīti, pabaroti, izguldīti un vienā vārdā – ļoti lutināti.

Par to arī veicām trīs koncertus, kuru programmu apguvām cītīgi un pārdomāti. Guvām nedalītu atsaucību no skatītājiem, jo visas dziesmas bija atraktīvas un koncerta izskaņā sajūsmu izpelnījās Dominiks Geidāns, kurš priecēja ar Maikla Džeksona deju. Te nu visi esam, nesam Tukuma vārdu pasaulē, gatavojamies starptautiskam konkursam «Tonis, pustonis», 13. maijā dodamies ar koncertu uz Stokholmu ar kuģi «Isabelle», kur brauciens īpaši veltīts māmiņām un Ģimenes dienai. Top pavisam jauni, krāšņi, ar latviskiem ornamentiem rotāti tērpi, lai varam doties vasarā un rudenī pie Itālijas un Īrijas latviešu diasporas.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.