Lielā talka Tukuma bērnudārzā «Vālodzīte» /FOTO/

Lai kopīgiem spēkiem uzspodrinātu pirmsskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» apkārtni un telpas, Lielajā Talkā piedalījās iestādes bērnu vecāki, māsas, brāļi, aizbildņi un, protams, darbinieki.

Lai kopīgiem spēkiem uzspodrinātu pirmsskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» apkārtni un telpas, Lielajā Talkā piedalījās iestādes bērnu vecāki, māsas, brāļi, aizbildņi un, protams, darbinieki. Draudzīgā gaisotnē tika padarīti daudzi labi darbi – stādīti krūmi, radītas brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtotas nojumes, atjaunoti un pagatavoti jauni soliņi, papildinātas smilšu kastes ar smiltīm, krāsoti rotaļu atribūti, – visu jau nav iespējams uzskaitīt!

Kādam arī tika tas prieks degustēt Talkas zupu, īpaši jaunākajiem talkotājiem. Tagad zinām skaidri, zupas katla tilpumam ir jābūt daudz lielākam!

Arī nākamajā dienā talka turpinājās, entuziasti atbrīvoja atlikušo teritorijas daļu no krūmiem. Visu neizdevās pabeigt, bet tas nekas, jo nākotnē organizēsim vēl citas talkas un pasākumus, ļaujot «Vālodzītei» kļūt īpašai.
Dzīvosim skaisti! Lai prieks mums pašiem un pārējiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.