Svētdiena, 2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Mācību gada noslēgums Tukuma bērnudārzā «Lotte» 

Pirmā mācību gada noslēgums «Lottē» pienācis nemanot. Līdz ar ceriņu ziedēšanu «Lottes» pagalmā Dārza svētku ietvaros bērnu smiekliem skanot, uzziedēja brīnumkrāšņi zīmējumi gan uz asfalta, gan uz auduma.

Ja kāršu namiņš sabrūk… (1)

Ļoti iespējams, jau rīt, 3. jūnijā, uzzināsim, kurš būs nākamais mūsu Valsts prezidents. Politikas vērotāji domā – diezin vai politiķi vēlēšanu procesu gribēs stiept līdz Jāņiem, tāpēc, visticamāk, pēdējā balsojumā par kādu no izvirzītajiem kandidātiem vienosies.

Tukuma Mūzikas skolu absolvējis 21 jaunais un vēl topošais mūziķis (2)

Izlaiduma diena 22 .maijs Tukuma Mūzikas skolas kolektīvam bija gaiši un priecīgi svētki. Kultūras nama zālē pulcējās audzēkņu vecāki, vecvecāki, radi, draugi, lai sveiktu absolventus.

Seksuālās veselības jomā izglītība ir noteicošs faktors (6)

Šī gada sākumā sadarbībā ar programmas «Erasmus+» Eiropas brīvprātīgo Frančesko Scibilia no Itālijas, kas savu darbu veic Tukuma novada sociālajā dienestā, radās ideja veidot atraktīvu un mūsdienīgu lekciju par seksualitāti Tukuma novada skolu jauniešiem.

Finišējusi «Rietumu līga 2015» 

Teju visos mūspuses novados finišējuši 2015. gada rietumu līgas čempionāti volejbolā un «Rietumu līga/Kurzemes radio» līgas čempionāts basketbolā, kurus organizēja sporta klubs «Kandava».

Irlavā bumbo pludmales volejbolisti /FOTO/ (1)

Trešdien, 27. maijā, 1. kārtas sacensībām pludmales volejbolā Irlavā pieteicās 20 vīriešu un 10 sieviešu komandas. Tas ir maksimālais komandu skaits, lai varētu vienā vakarā noskaidrot uzvarētājus.

Mācību gada izskaņa 

Tukuma Mūzikas skolai ir skaista tradīcija – noslēgt mācību gadu ar Atskaites koncertu, kurā aicināti uzstāties tie audzēkņi un kolektīvi, kuri mācību gadā guvuši vislielākos sasniegumus.

Irlavas dziesmu un deju festivālā – 300 dalībnieku 

Aizvadītajā piektdienā, 22. maijā, Irlavas Studentkalna estrādē pulcējās bērnu un jauniešu kolektīvi, lai piedalītos ikgadējā festivālā «Dziesmu un deju lietus Irlavā». Šogad pasākums notika jau 16 gadu un pulcēja 278 dalībniekus no apkārtējiem pagastiem un Tukuma pilsētas.

Tukuma Raiņa ģimnāzijas jauniešiem modes skatē – 1. vieta! 

24. aprīlī Bauskā norisinājās XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku ietvaros organizētā tērpu kolekciju skates-konkursa «Rakstu darbi» II kārta. Šajā konkursa kārtā piedalījās arī Tukuma Raiņa ģimnāzijas 9. a klases skolnieces.

Tumes vidusskolēni talko Likteņdārzā 

Atsaucoties biedrības «Daugavas Vanagi Latvijā» Tukuma nodaļas vadītājas Ritas Stepiņas aicinājumam, Tumes vidusskolas 10. klases skolēni pedagogu Jolantas Ventlandes un Daigas Elperes vadībā saulainajā 20. maija trešdienā ieradās Likteņdārzā.

Tukuma skolēni pēta Pavārkalnu 

Piektdien, 22. maijā, kad pasaulē atzīmē Starptautisko bioloģiskās daudzveidības dienu, Tukuma 2. pamatskolas 3.b klases skolēni kopā ar savu audzinātāju Ainu Reķi devās apgūt dabaszinības dabā.

Šautriņu mešanas fināls Tumē – ar starptautisku pieskaņu 

Spraigās, azartiskās un taktiskās cīņās piektdien, 15. maijā, Tumes kultūras namā noslēdzās šautriņu mešanas finālsacensības, kurās piedalījās 10 izturīgākie sportiski noskaņotie ļaudis.

Vasarsvētku nedēļas nogale Tukuma apkārtnē (2)

Vasarsvētku nedēļas nogali aicinām visus pavadīt brīvā dabā ārpus pilsētas gan aktīvi, gan izzinoši, gan arī vienkārši atpūšoties Tukuma pusē.

Ziemas spēļu noslēgums Irlavā /FOTO/ 

Jau kļuvis par neatņemamu tradīciju, ka Irlavā ziemas sacensību noslēgumu gaida ar lustīgu ballīti un īpašiem viesiem. Šoreiz īpašā viesa statusā bija uzaicināts bijušais irlavnieks, joprojām septiņu skolas rekordu autors vieglatlētikā, pašlaik Tumes sporta dzīves vadītājs un sporta fanātiķis visas dzīves garumā, Tālivaldis Krūmiņš. Viņš pastāstīja par savu sporta gaitu sākumu Irlavas vidusskolā, īpašu paldies […]

Tumes šķēpi – šopavasar lietū un vēja brāzmās /FOTO/ (1)

Spītējot lietum un aukstām vēja brāzmām, 2. maijā uz tradicionālajām Tukuma Vieglatlētikas kluba organizētajām sacensībām «Tumes šķēpi» jeb Tālivalža Krūmiņa balvas izcīņu ieradās 42 izturīgākie šķēpmetēji.

Pasākumu kalendārs

2019.09.22 | 10:00

Jauniešu basketbols Kandavā 

2019.09.22 | 15:00

Izrāde Tukumā 

2019.09.22 | 18:00

Florbols Irlavā 

2019.09.25 | 13:00

«Sirds diena» Tumē 

2019.09.26 | 11:00

Lekcijas jaunajām un topošajām māmiņām Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool