Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Notikusi tradicionālā zemledus makšķerēšana Bišpēteros /FOTO/ (1)

Burvīgā ziemas dienā Bišpēteru ūdenskrātuvē Irlavas pagastā tradicionālās zemledus makšķerēšanas sacensības šoreiz pulcēja dalībnieku rekordskaitu – 36 copmaņi 17. janvāri izvēlējās pavadīt uz ledus, sacenšoties veiklībā un izdomā izvilināt kādu zivtiņu virs ledus.

Tukuma Mūzikas skolas pianistes Evas Blumbergas panākumi 

No 15. līdz 17. janvārim Madonā notika 5. starptautiskais Jāņa Norviļa jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās arī Tukuma Mūzikas skolas 6. klavieru klases audzēkne Eva Blumberga (skolotāja Mārīte Zute), iegūstot 2. vietu.

Barikāžu atceres pasākumi Tukuma skolās /FOTO/ 

Sagaidot barikāžu atceres 25. gadadienu, Tukuma 2. pamatskolā, Tukuma Raiņa ģimnāzijā un Tukuma 2. vidusskolā notika tematiski pasākums. 2. pamatskolas zālē pie stilizēta atmiņu ugunskura pulcējās skolēni un skolotāji, lai ieklausītos skolotājas Aijas Miezītes stāstījumā par vēstures notikumiem, kas risinājās pirms 25 gadiem.

Vispasaules sniega diena Irlavā 

16. janvārī Vispasaules sniega dienā, Irlavā tika organizēts pasākums bērniem un viņu vecākiem ar devīzi «Skaistā, baltā dienā, nāc pie ziemas ciemā!»

Rāvu pusē pašiem sava ziemas prieku trase (2)

Rāvu puses ļaudis pārsteidz arī ar aktivitāti ziemas laikā. Edmunds Petrovs ar ģimeni un kaimiņiem no «Stūrīšu» un «Meža Prūšu» mājām jau divus gadus kaldinājuši ideju par ziemas prieku trases izveidošanu.

«eTwinnig» Tukuma 2. vidusskolā 

“Lai priecīgi Ziemassvētki!” – šie vārdi lasāmi daudzajās pašdarinātajās apsveikumu kartītēs, kas svētku laikā ik dienas pienāk Tukuma 2. vidusskolā no malu malām – Francijas, Itālijas, Turcijas, Ukrainas, Bulgārijas, Spānijas, Polijas un citām valstīm.

Lielais volejbols starp svētkiem Irlavā /FOTO/ 

27. decembrī Irlavas sporta namā valdīja lielais volejbols. Tradicionālais Ziemassvētku turnīrs šoreiz ar astoņu komandu piedalīšanos – tik aizraujošas cīņas sen nebija vērotas! To atzina gan paši spēlētāji, gan skatītāji.

Gadu mija Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (2)

Pēc svētkiem esam nolēmuši meklēt kādu zinošu juristu, kurš palīdzēs sastādīt dokumentu iesniegšanai kādā no ministrijām pret šķirnes un bezšķirnes kucēnu ražotājiem!

Kandavas Ziemassvētku turnīrs /FOTO/ 

Ikgadēji 25. decembrī Kandavas sporta hallē tiek aizvadīts Ziemassvētku turnīrs dambretē, zolītē, novusā un volejbolā. No agra rīta jau sacensības uzsāka dambretes spēlētāji, kur 1. vietu izcīnīja Dāvids Benderskis (Renda), 2. – Aleksandrs Krīvāns (Kandava), 3. – Sandis Balmanis (Talsi).

Sēmē aizvadīts labdarības turnīrs volejbolā (2)

Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, Sēmes un Zentenes pagastā norisinājās labdarības akcija, kura noslēdzās ar Labdarības kausu volejbolā. Akcijā iedzīvotāji tika aicināti dalīties ne tikai ar labiem vēlējumiem, bet arī ar kādu dāvaniņu tiem, kuriem šajā laikā tās visvairāk vajadzīgas.

Džūkstes skola īstenojusi mobilitātes projektu «Vecāki bērnudārzā» 

Šogad Džūkstes pamatskola īsteno Nordplus mobilitātes projektu «Vecāki bērnudārzā». Lai iepazītos ar bērnudārza tradīcijām un redzētu, kā sadarbojamies ar vecākiem, novembra pēdējā nedēļā Džūkstes bērnudārzā viesojās projekta sadarbības partneri no Lietuvas

Irlavas Rūķi dodas ceļā (1)

Jau vairākus gadus Irlavas pagasta Rūķi kopā ar Ziemassvētku vecīti brauc iepriecināt bērnus un viņu vecākus trijos pagasta ciemos – Sātos, Vaskos un Snapjos.

Zemītes pamatskola izcīna 2. vietu SIA «Rehau» inovāciju konkursā (1)

SIA «Rehau» Rīgā aicināja skolēnus pavērot tos savā apkārtnē un ieteikt savas idejas inovācijām, piedaloties konkursā «Logi šodien un rīt». Starp vairākām skolām, kas bija iesūtījušas savus darbus, Zemītes pamatskola tika augsti novērtēta un ieguva 2. vietu.

Tukuma 2. pamatskola – labdarības akcijā «Dāvā prieku!» (1)

Ziemassvētki ir laiks, kad vairāk kā jebkad vēlamies dāvināt viens otram sirds siltumu un mīlestību. Arī Tukuma 2. pamatskolas skolēni katru gadu piedalās skolas organizētajā labdarības akcijā «Dāvā prieku!».

Jaunmoku pilī atjaunotas galvenās ieejas kāpnes (2)

10. decembrī ar svinīgu lentas pārgriešanu tika atklātas atjaunotās Jaunmoku pils kāpnes. Pēc rūpīgas vēsturisko rakstisko un vizuālo materiālu izpētes, tās rekonstruētas iespējami līdzīgi pils sākotnējām kāpnēm 20. gadsimta sākumā.

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool