Lai radītu prieku, nevajag daudz…

Lai radītu prieku un palīdzētu citiem nevajag daudz – tikai sirds siltumu un vēlmi to darīt! Tuvojas Ziemassvētku laiks, un ir bērniņi, kuriem tas ir jāpavada ārstniecības iestādē.

Lai radītu prieku un palīdzētu citiem nevajag daudz – tikai sirds siltumu un vēlmi to darīt! Tuvojas Ziemassvētku laiks, un ir bērniņi, kuriem tas ir jāpavada ārstniecības iestādē. Lai laiks, kas jāpavada, atgūstot veselību, būtu mazliet priecīgāks, biedrības «Līdzvērtība» ģimenes ar bērniem un Sēmes sākumskolas skolotāji un skolēni nolēma iepriecināt bērnu slimnīcas personālu un mazos pacientus. 26. novembrī devāmies uz Tukuma slimnīcas Bērnu nodaļu, lai izrotātu slimnīcas telpas Ziemassvētkiem ar pašu gatavotām sniegpārsliņām, eglītēm un rūķu cepurītēm.

Bērni ne tikai gatavoja rotājumus, bet arī aktīvi iesaistījās dāvaniņu gādāšanā. Biedrība «Līdzvērtība», Sēmes sākumskolas kolektīvs un Rīgas evaņģēliskās Vasarsvētku draudzes «Cerība» svētdienas skolas bērni Tukumā mazajiem pacientiem sarūpēja dažādas rotaļlietas, krāsojamās grāmatiņas, zīmuļus un citas lietiņas, kas noderēs, lai slimnīcā pavadītais laiks būtu piepildītāks.

Novēlam arī jums, lasītāji, atrast laiku, lai kādam no līdzcilvēkiem darītu šo tumšo laiku gaišāku un sirsnīgāku!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.