Tālivaldis Krūmiņš

Copmaņu svētki Tumes dīķī

30. jūlijā agrā rīta stundā – 4.45 – Tumes dīķi aplenca copmaņi – gan vietējie, gan tukumnieki. Sanāca gan maziņš ČP, jo, proti, maču rīkotājs Tālivaldis Krūmiņš tik agrā stundā pamodās, vien saņemdams zvanu, sak, kur esot pazudis un vai mači būtu atcelti?!

30. jūlijā agrā rīta stundā – 4.45 – Tumes dīķi aplenca copmaņi – gan vietējie, gan tukumnieki. Sanāca gan maziņš ČP, jo, proti, maču rīkotājs Tālivaldis Krūmiņš tik agrā stundā pamodās, vien saņemdams zvanu, sak, kur esot pazudis un vai mači būtu atcelti?! Tālis bija sajaucis modinātāja laiku, uzlikdams to uz nākamās dienas rītu, bet viss beidzās oki doki. Tālis fiksi aizskrēja uz dīķi un visus copmaņus piereģistrēja.

Šoreiz sacensības ideālos laika apstākļos risinājās piecu stundu garumā – līdz pat 10.00, kam sekoja lomu svēršana. Interesanti, ka dīķī nemitīgi lēkāja lielās zivis, tikai uz āķiem gan tās neķērās, kā zinādamas, kas viņas sagaida… Lielākais (jeb smagākais) loms bija tukumniekam Robertam Lagzdiņam (1,388 kg), otrais labākais – tumeniekam Elmāram Dubkevičam (1,144 kg), bet trešais lielākais loms padevās Tukuma makšķernieku bodes «Vakko» speciālistam Jurim Valeniekam (598 grami). Viņš tūlīt pēc apbalvošanas sagādāja patīkamu pārsteigumu visiem copmaņiem, katram pasniedzot nelielas dāvanu kartes. Kā smagāko zivi izvilka Elmārs – nestandarta līdaciņu, kura svēra 668 gramus un tūlīt pēc nosvēršanas tika atlaista atpakaļ dīķī, lai aug lielāka! Saskaitot visus gramus un kilogramus, kopējā summā sanāca vien 4,550 kg!
Paldies visiem copmaņiem par piedalīšanos sacensībās, un jau rudenī atkal visi tiksimies pie Tumes dīķa un cerēsim uz krietni lielākiem lomiņiem!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.