Bezmaksas latviešu valodas kursi pieaugušajiem

 Programmas mērķis ir paaugstināt LATVIEŠU VALODAS prasmi Latvijas iedzīvotājiem, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda(CITTAUTIEŠIEM).
Programmas ietvaros tiks atbalstīti intensīvie latviešu valodas kursi, kur tas ir nepieciešams, nodrošinot iespēju ikvienam interesentam apgūt latviešu valodu līdz valsts valodas prasmes vidējā līmeņa 2.pakāpei (B2).
Programmas mērķa grupa ir strādājošie pieaugušie Latvijas iedzīvotāji un studenti. Kā īpaši atbalstāma mērķa grupa ir noteikti jaunieši vecumā līdz 25 gadiem, kuri nav skolēni, bezdarbnieki vai darba meklētāji.
 Par kursu apmeklējumu nekas NAV JĀMAKSĀ !
Ir jābūt tikai vēlmei iemācīties latviešu valodu, paaugstināt savu valodas prasmi par vienu vai vairākām pakāpēm, un saņemt apliecību un/vai nokārtot valsts valodas prasmes pārbaudi Valsts izglītības satura centrā (profesionālo un amata pienākumu veikšanai, pastāvīgās uzturēšanās atļaujas saņemšanai un Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja statusa iegūšanai) vai Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē (Latvijas pilsonības iegūšanai).
Nodarbības notiks vakaros, 2x nedēļā.

Vietu skaits ierobežots, tākā savlaicīgi piesakieties apmācību programmai !
 
Sīkāka informācija : [email protected] vai
pa tālruni 63115154 vai mob.tel. 29357859
fax.: 63115155

Komentāri

 1. Mēs varam dot naudu (aizņēmās) kredītu. jums nepieciešama nauda personiskajām vajadzībām.
  Kuri ir dēļ naudu projektam, samaksāt parādus, vai pirkt automašīnu par savu ceļojumu, nopirkt dzīvokli, sākt savu biznesu. Vai jums veikt papildu rūpes. Mēs esam lielu naudas summu. Mēs dodam finansējumu (kredīts) nopietni cilvēki, kuriem nepiecie ama nauda. Var ļoti viegli iegūt kredītu no €1000 līdz 1000000 € saskaņā ar jūsu vēlmēm. Atmaksas termiņš var sasniegt 20 gadus, atkarībā no jūsu izvēles, un tas ar tādu procentu likmi, kas ir 2 %, ja jums ir patiešām godīgi. Lūdzu, sazinieties ar mums ar nekādas rūpes. Aizdevumu varat saņemt viegli ātri pēc 3 dienām.
  lai iegūtu plašāku informāciju, rakstiet mums uz: [email protected]

 2. Vai jūs jebkurā finansiālās grūtībās? vai jums ir sapnis
  montēt jaunu biznesa paplašināšanas / uzņēmumu? Jums nepieciešams
  aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, parāda konsolidāciju,
  auto aizdevumu, mājas kapitāla aizdevumu vai personas aizdevumu? mēs dodam
  gan nodrošināto un nenodrošināto aizdevumu ar zemu procentu likmi
  3% līdz gada sazinieties ar mums tagad, lai saņemtu sīkāku informāciju par manu e-pastu:[email protected]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.