103 komandu konkurencē triumfē Anitas Liepiņas komanda

30. aprīlī un 1. maijā Kandavas apkārtnē notika starptautiskas sacensības orientēšanās sportā «Kandavas rogainings 2011». Sacensībās piedalījās 103 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

30. aprīlī un 1. maijā Kandavas apkārtnē notika starptautiskas sacensības orientēšanās sportā «Kandavas rogainings 2011». Sacensībās piedalījās 103 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

Pārliecinoši 1. vietu absolūtajā vērtējumā jauktajā (XO) grupā un jauktajā veterānu (XV) grupā izcīnīja komanda «2 slapji krekli». Komandas sastāvā startēja tukumniece Anita Liepiņa un cēsinieks Valters Kaminskis. Jāpiebilst, ka tieši Anitas un Valtera komanda 2010. gadā ieguva 3. vietu XO un XV grupā 9. Pasaules rogaininga čempionātā Jaunzēlandē.
Pirmo vietu super veterānu vīriešu grupā izcīnīja komanda «LB-60». Komandas sastāvā startēja tukumnieks Helmuts Lukačovs un cēsinieks Jānis Biezais.
Vienīgajā 100% tukumnieku komandā startēja Agnis Lukačovs un Juris Karlsons. Komanda vīriešu konkurencē sešu stundu (MO6) distancē izcīnīja 5. vietu.
Vēl labus rezultātus uzrādīja bijušo kandavnieku Harija Meiera MO6 un Santas Galviņas (velo grupā) komandas, kā arī novadnieka Jāņa Busenberga komanda (veterānu vīriešu grupā).
Sacensības organizēja biedrība «OK Ziemeļkurzeme» sadarbībā ar sporta klubu «Kandava». «OK Ziemeļkurzeme» ir viena no 8. Eiropas rogaininga čempionāta, kas notiks šā gada vasarā Vidzemē, organizatorēm.
Jāpiekrīt tiem sacensību dalībniekiem, kas uzsvēra, ka viņiem žēl kolēģus, kas gāja 12 stundu distancē, turklāt lielākoties – naktī, jo viņi no skaistā apvidus neko daudz neredzēja. Taču visi bija vienisprātis, ka, sacensības bija ļoti labi organizētas, pat labāk nekā Pasaules čempionāts rogainingā Jaunzēlandē.
Jāpiebilst, ka sacensību laureāti balvās saņēma Kandavas monētas, ozolzīļu kafiju, kā arī citus ar novada un pilsētas vārdu rotātus suvenīrus.

9278 – pirmie finišējušie dalībnieki;
9309 – finišē Anitas Liepiņas komanda;
9311 – finišē Helmuta Lukačova komanda;
9314 – zupai pēc finiša bija liela piekrišana;
9349, 9351 – H. Lukačovs uz pjedestāla;
9365, 9373, 9374 – A. Liepiņa uz pjedestāla;
9382 – torte sacensību organizatoriem. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.