Rūta Fjodorova

«Strabag» uzdāvina egli Tukumam, vietā uzliekot… metāla egli

Redakcijā vērsās kāda Milzkalnes iedzīvotāja, kura bija neapmierināta ar egli pie ceļu būvētāju firmas «Strabag»: “Bijām pieraduši, ka Milzkalnē parasti ir visskaistākā egle. Vai tad visi meži izcirsti, ka vairs zaļu egli nevar sadabūt, ka lampiņas iekārtas tādā skeletā?”

Redakcijā vērsās kāda Milzkalnes iedzīvotāja, kura bija neapmierināta ar egli pie ceļu būvētāju firmas «Strabag»: “Bijām pieraduši, ka Milzkalnē parasti ir visskaistākā egle. Bet šogad esam nepatīkami pārsteigti. Vai tad visi meži izcirsti, ka vairs zaļu egli nevar sadabūt, ka lampiņas iekārtas tādā skeletā?”

41 komentāri “«Strabag» uzdāvina egli Tukumam, vietā uzliekot… metāla egli

 1. Vieniem nav labi dabīgā egle no meža, otriem nav labi metāla egle.

  Čīkstētāji , pukstētāji ,vaimanātāji ,ērcīgie, jums neviena egle nav laba!
  Tāpēc labāk neskatieties uz izdekorēto eglīšu pusi- tās nav jums domātas!

 2. Nekādi nevar ieraudzīt tos elektrolīniju vadus bildē, kam dabīgā egle būtu traucējusi, ka bija jānozāģē! Tātad tie bija meli, ka egle traucējusi elektrolīnijām, un tāpēc bija jānozāģē! KRĀPŠANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. pacel savu dirsu un aizeja paskatīties kur nozāģēja vado sieaugušo un kur uzlika šito. Pie datora onan…..ju bars 🙂
   sāciet tak dzīvot, nevis pie datora vemt un di…. :0

 3. Es tur braucu garām,kad bija tumšs – normāla egle,normāli spīdēja.Tumsā pat nevarēja pateikt,ka tā nav īsta.
  Kašķīgajiem – pasakiet paldies,ka vispār ir kaut kas līdzīgs eglei! Galu galā tas jums tiek dots bez maksas – ja nepatīk pat neskataties uz to pusi!

 4. Ļoti ordinārs gājiens . Eglēm ir jāaug mežā un nevajag viņas galināt nost . Vienreiz tas debīlisms ir jāizbeidz , iet mežā un zāģēt skaistas egles nost , un vilkt sazin kur , skatīties uz mirušo koku un vēl priecāties sakarinot virsū viņai visvisādus ķēmus . Nu ļoti pareizs gājiens Milzaklnē , malači kas tā izdomāja !!! Respect !!

  1. tu maz zini, kas ir tavs “labdaris” Strabags un ar ko šis “Ziemasscētku vecītis” nodarbojas brīvajā laikā, kad neuzstāda eglītes dzīves pabērniem??

 5. Kurš grib dzīvu un skaistu egli redzēt , ejiet uz mežu un priecājieties . Kā var gribēt un kā var patikt priecāties par mirušu koku . Stulbs un vēl stulbāks ……

 6. Man drīzāk ir jautājums, cik ir izglītota žurnāliste un mājaslapas redaktore, kas šo publicē? Privāts uzņēmums teritorijā uzstāda kādas dekorācijas viena vēlas, turklāt šis ir videi draudzīgs un mežu saudzējošs risinājums – super! Saprastu, būtu, kas neētisks vai vidi degradējošs. Bet viens idiots pasūdzas un hops skribenti uzreiz publicē kaut kādu sviestu. Banānu republika.

  Mani kā Milzkalnes iedzīvotāju katru rītu un vakaru priecē šī skaistā dekorācija!!! Paldies uzņēmējiem!
  Svētīgu jums Adventa laiku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.