Solu lielveikalos nav, bet sola

Kad no Smilšu ielas aizstaigāju līdz lielveikalam «Rimi», man telpās nav kur piesēst; vienkārši vajadzētu vienu pagarāku solu vestibilā ielikt.

– Kad no Smilšu ielas aizstaigāju līdz lielveikalam «Rimi», man telpās nav kur piesēst. Toreiz, kad atvēra «Rimi», apsargam vaicāju, kāpēc nevar kaut krēslu nolikt? Izstaigājusi veikalu, es – vecmāmiņa – pasēdētu maliņā… Ārpusē pie «Snikera» ir soli, bet lietainā un aukstā laikā taču nesēdēsi laukā; vienkārši vajadzētu vienu pagarāku solu vestibilā ielikt. Man ir prieks par jauno «Super Netto», kur ir viens krēsls nolikts. Reiz ar šausmām domāju, kā tikšu mājās, bet, kad ieraudzīju krēslu, tiešām nopriecājos. Liels paldies viņiem! Arī jaunajā «Maximā» derētu kādu solu nolikt. Domāju, ka tādi, kā es, kas iet ar nūju, priecātos par iespēju uz brītiņu piesēst. Nav jau viegli atrast, kur kas lētāks un tad vēl mājās tikt…

Ar cerību, ka tik vienkāršu lietu varētu nokārtot tuvākajā laikā, lielveikala «Rimi» ēkas pārvaldnieks Maksis Rozenbergs solīja lūgumu adresēt tālāk ēkas īpašniekam – SIA «GB Invest». Ieteikumu par soliem veikalā «Maxima» nodevām tās preses dienestam. Tā vadītājs Ivars Andiņš pateicās mūsu lasītājai par priekšlikumu un solīja tuvākajā laikā to realizēt.

Komentāri

  1. Kad es Rimi apsargam jautāju par soliem,kur piesēst,lai iesaka priekšniecībai,atbilde bija -tad te pilns ar bomžiem un dzērājiem sēdēs..

  2. Bet ne jau nu apsarga pienākums būs kontrolēt kas uz šiem soliem sēdes. Viņam nav tiesības nevienu aizdzīt, tikai tāpēc, ka kāds pansionārs gribēs apsēsties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.