Rosina lielākajos Tukuma veikalos uzlikt soliņus

Jautā lasītājs: – Man ir ierosinājums – veikalu apmeklētāju vidū ir daudz cilvēku gados, kam jau tā ir grūti līdz lielveikalam atnākt, taču iepirkšanās prasa gan laiku, gan spēku.

Jautā lasītājs: – Man ir ierosinājums – veikalu apmeklētāju vidū ir daudz cilvēku gados, kam jau tā ir grūti līdz lielveikalam atnākt, taču iepirkšanās prasa gan laiku, gan spēku. Turklāt cilvēks, kamēr var pats paiet, pats arī vēlas iepirkties, tikai viņam ir vajadzīgs neliels atbalsts, tāpēc ierosinājums ir lielākajos Tukuma veikalos uzlikt soliņus. Piemēram, «Maximā» Kurzemes ielā, «Randā», kur soliņi varētu būt veikala priekštelpā, kā arī uz «Rimi».

Redakcija: Pie «Maximas XX» tirdzniecības centra ir trīs soliņi, taču paldies par ierosinājumu, – tas tiks izskatīts, plānojot 2018. gada investīcijas veikalos.

Tirdzniecības centrā «Rimi» kādreiz soliņi centrā ir bijuši, taču tad bijis lūgums tos noņemt, jo cilvēki bez pajumtes tos izmantojuši gulēšanai. Tagad ir palikuši soliņi ārpusē. Taču tā kā tiek plānots centru paplašināt, tiek domāts arī par kafejnīcu, kur arī būs iespēja atpūsties.

Pie «Randas» ārpusē ir vairāki soliņi, savukārt priekštelpā soliņus nelika, jo, atveroties abām durvīm, tur veidojas caurvējš.

Komentāri

  1. Ja tu domā veikalos likt soliņus padomā tad par to iepriekš. Rīgā iekš “ORIGO” jau ir soliņi kur pa ziemu sildas bezpajumtnieki un visa ēka smird pēc viņiem.

  2. Naktīs pie soliņiem notiek iedzeršana, bļaustīšanās, pa dienu tur nesēž bērni un pensionāri,bet tie kuri negrib strādāt.Tikai ubago naudu.It sevišķi tas notiek pie Randas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.