Pīpējošie jaunieši

– Te jūs patraucēju no Engures. Mana sēta atrodas tuvu vidusskolai un starpbrīžos vai brīvstundās te pulcējas jaunieši – uzpīpē, kaut ko iedzer, apraksta sētu. Zvanīju skolas direktoram, bet viņš tikai ieteica noskaidrot, kam tie bērni piederot. Vai tad man tas jāskaidro? Vēl tad, kad Engurē bija iepriekšējais policists, viņš atnāca, parunāja ar jauniešiem, un uz kādu laiku bija miers, taču tā bija tikai nedēļa! Gribēju uzzināt, kur lai es vēršos, kam rakstu vai zvanu, lai visas tās izdarības pie manas sētas vienreiz beigtos?!

Redakcija: par visu, kas pagastā notiek, noteikti varat vaicāt pagaidām vēl pagasta (vēlāk novada domes?) padomes priekšsēdētājam Andrim Kalnozolam. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tieši viņš un nevis policists atsaucas, uzgriežot kārtības sarga tālruņa numuru. V. Kalnozols: "Pagājušā pagasta padomes sēdē tika izskatīti vismaz četri administratīvie protokoli, kas sastādīti smēķējošiem nepilngadīgajiem, un arī iepriekšējos mēnešos tādi ir bijuši. Ar šo problēmu nodarbojas gan pašvaldības, gan valsts policija. Bet sūdzības par to, ka kādam tiek aprakstīta sēta, līdz šim nav bijušas. Iedzīvotājai ir iespēja rakstīt iesniegumu pašvaldības policijai vai pietiek arī ar to, ka vienkārši tiek piezvanīts uz pašvaldību un skaidrosim, kas un kā.

1 thought on “Pīpējošie jaunieši

  1. Varat zvanīt Engures pagasta iecirkņa inspektoram, 63180950, vai 28632417 un izstāstīt visu kas uz sirds.Vai aizejiet pie viņa pieņemšanas dienās un pasūdzieties. Tam pašvaldībniekam nav jēga zvanīt,tā pat neko neizdarīs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.