Pašvaldības ceļu pārrakt nedrīkst

Kāds Tumes pagasta iedzīvotājs bija nepatīkami pārsteigts, ka, braucot gar «Apsīšu» mājām, atklājis – ceļš vairākās vietās pārrakts; pat ar mopēdu nav varējis tikt pāri un nācies stumt. Viņš pazīstot saimnieku un zinot, ka tam sen zobs uz visiem, kas ātrāk gar māju brauc, taču pārrakt pašvaldības ceļu – tas jau nu par traku! Zvanītājs vēlējās noskaidrot, ko par šādu izlēcienu saka likumsargi?
Komentēt notikumu lūdzām Tukuma policijas iecirkņa priekšnieku Janeku Bahu. Lūk, viņa atbilde: "6. maijā saņēmām pašvaldības iesniegumu par to, ka 28. aprīlī četrās vietās pārrakts Vīnkalnu – Daibes ceļš; vēlāk par šo faktu tika saņemts arī iedzīvotāju iesniegums, kas tika pievienots pašvaldības iesniegumam. Vainīgajai personai sastādīts protokols pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa 140. panta 2. daļas – par ceļa seguma bojāšanu. To izskatīs pašvaldības Administratīvā komisija un iespējamais sods, ko var piemērot, ir no Ls 50 līdz 250.
Es saprotu, ka runa ir par ieilgušu strīdu par īpašumtiesībām starp pašvaldību un privātpersonu. V. Z. jau 2003. gadā sastādīts protokols par līdzīgu pārkāpumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.