Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Palīdzēs problēmu risināt

Twitter
FaceBook
print
2010. gada 9. aprīlis 19:08

Kopš 1. aprīļa privātajās vai dažviet arī daudzdzīvokļu mājās televīzijas programmas iespējams redzēt tikai, ja nopirkts un uzlikts dekoders. Tomēr daudziem veciem un vientuļiem cilvēkiem tā ir nopietna problēma gan finansiālu, gan tehnisku apsvērumu dēļ. Daži pat nezina, ko tāds dekoders nozīmē, un brīnās, ka viņiem nerāda televizors. Vai dome nav domājusi viņiem palīdzēt?

To, ka tas tā tiešām ir, esam uzzinājuši, runājot ar dažiem veciem cilvēkiem. Viņi atzina, ka tā patiešām ir liela problēma, jo televizors vecs, tāda pati arī antena, bet par tehniskajām lietām maza saprašana. Art šo jautājumu vērsāmies novada domē. Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Lukmans stāstīja, ka veciem un vientuļiem iedzīvotājiem, kuriem nav pa spēkam iegādāties vai uzstādīt šo dekoderu, jāvēršas pie sava sociālā darbinieka domē un jālūdz palīdzība. Pagastu vecajiem ļaudīm jāvēršas pie sava sociālā darbinieka pagastos. Sociālie darbinieki pēc tam informēs domi par iedzīvotāju vēlmēm. Ē. Lukmans stāstīja, ka savu atbalstu trūcīgajiem iedzīvotājiem solījis arī «Lattelekom», organizējot sociālo akciju Ls 70 000 apmērā un piegādājot dekoderus tiem, kuri to nevar nopirkt. Taču uzņēmums par to prasījis, lai valsts par diviem gadiem pagarina līgumu par digitālās televīzijas nodrošināšanu.
Sociālā dienesta vadītāja Ina Balgalve stāstīja, ka apkopot to cilvēku skaitu, kuriem nav pa spēkam iegādāties dekoderus, lūgusi arī Labklājības ministrija, tomēr neesot zināms, vai dekoderus arī nodrošinās.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool