Agita Puķīte

Kurš ir atbildīgs par šķiroto atkritumu izvešanu Tukumā?

Jautā lasītājs: – Es dzīvoju Tukumā, Lapu ielā, un pie manas mājas ir šķiroto atkritumu konteineri. Pēdējā laikā neko citu pa logu neredzu, kā tikai atkritumu kaudzes pie šiem konteineriem. Biju aizbraukusi uz SIA «Eco Baltia vide» un prasīju, kad izvedīs “zvanus”.

Jautā lasītājs: – Es dzīvoju Tukumā, Lapu ielā, un pie manas mājas ir šķiroto atkritumu konteineri. Pēdējā laikā neko citu pa logu neredzu, kā tikai atkritumu kaudzes pie šiem konteineriem. Biju aizbraukusi uz SIA «Eco Baltia vide» un prasīju, kad izvedīs “zvanus”. Tur pateica, ka tagad par to ir atbildīga «Piejūra». Devos uz «Piejūru», bet tur teica, ka atbildīgi ir SIA «Eco Baltia vide». Aizgāju atpakaļ uz «Eco Baltia vide», bet tur saka, ka vainīga dome, kas šīs lietas ar grafikiem nav sakārtojusi. Aizgāju uz domi, bet tur darbiniece teica, ka viņa nezina, cik bieži ved šos konteinerus, kas izved un kas šo grafiku saliek. Tad, lūdzu, pasakiet, kam par to ir jāatbild un kad beidzot šos laukumus sakārtos – man pašai tā arī neizdevās to noskaidrot…

Redakcija: Vēl līdz 28. martam ir spēkā pašvaldības noslēgtais līgums ar SIA «Eco Baltia vide» par šķiroto atkritumu izvešanu no tā sauktajiem zvaniem, tāpēc uzņēmumam šie konteineri ir jāizved – nevienam citam neesot tiesības to darīt.

SIA «Eco Baltia vide» no oktobra līdz aprīlim šķiroto atkritumu konteineri jāizved ne retāk kā divas reizes mēnesī, savukārt laikā no maija līdz septembrim tie jāizved ne retāk kā reizi nedēļā. Konkrētajā adresē «Eco Baltia vide» atkritumus izvedusi 21. decembrī un 2. janvārī. Ierosinājumus par papildu atkritumu izvešanu jāsūta Tukuma novada domei.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 5. janvāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Tādi skati ir gandrīz pie visiem konteineriem autobusu galapieturā Durbe vienmēr ir vēl trakāki skati,ja neizved tad krājas atkritumu kalni.Izvedot arī neko nesakopj.Brīžiem riebīgi tiem tuvoties,tāpēc jau met visu zemē.

  2. Ineresanti blakus esošie mājas iedzīvotāji, Jūs neredzējāt,kas to dīvānu neielika zaļajā un dzeltenajā konteinerā? Laikam kas sūdzās, pats to nolika un vēlās lai ātrāk novāc no acīm prom.Jo Piejūrā jāmaksā, bet še tev Dome novāks par velti un vēl ir ko parunāt.

  3. Cilvekus vajadzetu vakcinet pret stulbumu…. Tapec jau tie ir skjirojamo atkritumu konteineri, lai tur liktu to kam tie domati, nevis divanus un citus sadzives atkritumus, vai kramet chupa blakam….gan jau savaks…. Vairak kaa 20 gadus briviba, bet no padomiskas cuku domasanas nekur talu neesam tikusi…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.