Kam izdevīga pastkastīte kupenā?

– Sveicināti. Gribēju vaicāt, kāpēc pastkastīte no bijušās PMK kopmītnes mājas Tukumā, Kurzemes ielā, tika pārvietota uz stāvlaukumu pie «Maximas» veikala – tur tagad pieiet nevar! No vienas puses ir kupena, no otras – mašīnas stāv. Vispār nezinu, vai vēstules tiek izņemtas, jo sniegā pēdu neredz! Kam tas bija vajadzīgs, tiešām nesaprotu!? Pārcēla apmēram pirms mēneša, un tā ir pilnīga nejēdzība. Ne tur pastnieks var piebraukt, un jādomā, kur mašīnu atstāt; man arī jāiet pār ielu un uz veikalu, lai iemestu vēstuli! Pirms tam bija pie mājas sienas un nevienam netraucēja! Tiešām muļķīgs gājiens…

Pastkastītes pārvietošanas iemeslus paskaidroja VAS «Latvijas pasts» sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda: “Ik mēnesi tiek veikti mērījumi, cik optimāli un izdevīgi ir uzturēt pasta kastīti vienā vai otrā vietā; cik tajā ievietots vēstuļu… Pēc tā tiek izvērtēts, kur kastītei labāk atrasties. Šajā gadījumā kastīte ir pārvietota uz vietu, kur lielāka iedzīvotāju plūsma. Ja pie mājas mēneša laikā tiek iemestas tikai dažas vēstules, tad pilnīgi skaidrs, ka nav rentabli to uzturēt.
Ja pastkastīte atrodas kupenā, tad acīmredzot nekvalitatīvi tiek apsaimniekots stāvlaukums. Pastniekam vai pastam ceļi nav jātīra…”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.