Appludināt kaimiņam dzīvokli – tas nav pārkāpums

«NTZ» redakcijā vērsās kāda kundze no Raudas ielas 32. nama Tukumā. Viņa bija izmisusi par to, ka viņai nopludināts dzīvoklis. Dzīvoklis virs viņas izīrēts un tajā regulāri notiekot iedzeršanas.

«NTZ» redakcijā vērsās kāda kundze no Raudas ielas 32. nama Tukumā. Viņa bija izmisusi par to, ka viņai nopludināts dzīvoklis. Dzīvoklis virs viņas izīrēts un tajā regulāri notiekot iedzeršanas. Un dzērumā visādi gadoties, – šoreiz gadījies, ka nav aizgriezts ūdenskrāns. Dzīvokļa saimnieku nevarot sastapt, jo viņš dzīvojot kaut kur Ozoliņos un neliekoties par saviem īrniekiem ne zinis.

Redakcija: Lai noskaidrotu, kā šajā situācijā rīkoties, vērsāmies pie šā nama apsaimniekotāja – SIA «Tukuma nami». Uzņēmuma juriste Anita Paegle: ”«Tukuma nami» appludināto  dzīvokli neremontēs. Kundzei jāvēršas mūsu uzņēmumā, lai saņemtu palīdzību zaudējumu tāmes sastādīšanā. Kad tāme tiks sastādīta, ar to appludinātā dzīvokļa īpašniecei jāvēršas pie dzīvokļa saimnieka un jāvienojas, ka viņš atmaksās zaudējumus. Ja vienošanos nav iespējams panākt, tad jāvēršas tiesā.”

Tukuma pašvaldības policijas priekšnieks Armands Hohfelds skaidroja – nopludināts dzīvoklis vēl neliecinot, ka  augšējā stāvā notiekot regulāras iedzeršanas. Nopludināšana nav pārkāpums. Taču arī pašvaldības policija par dzīvoklī redzēto ir sastādījusi aktu un, ja dzīvokļa saimniece vērsīsies tiesā, tad viņai šis dokuments būs vajadzīgs un viņa pašvaldības policijā to varēs saņemt.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.