Turpina zagt dīzeļdegvielu

7. oktobrī Jaunsātu pagastā no kāda uzņēmuma teritorijā esošās traktortehnikas tika nolieti un nozagti 970 litri dīzeļdegvielas. Nodarīts materiālais zaudējums 1263 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Policija

Laikā no 8. līdz 11. oktobrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 64 notikumi, uzsākti 2 kriminālprocesi, kā arī 63 administratīvā pārkāpuma procesi.

  1. oktobrī

Tukumā, Tidaholmas ielā, 2010. gadā dzimusi meitene vadīja elektroskrejriteni. Pārbaudes laikā policisti noskaidroja, ka mazgadīgā persona nav ieguvusi velosipēda vadīšanas tiesības, kā arī nav sasniegusi attiecīgu vecumu – 14 gadus –,  lai varētu pārvietoties ar elektroskrejriteni. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Tumes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volvo S80», būdams 1,8 promiļu reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

  1. oktobrī

Engures pagastā sieviete vadīja automašīnu «Mercedes-Benz», būdama alkohola reibumā, proti, viņas izelpā tika konstatētas 1,46 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. oktobrī

Kandavas pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Audi A6», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,22 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Policija vispirms pārbaudīs kārtību valsts un pašvaldības iestādēs

Kā skaidroja Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs, ņemot vērā jaunos noteikumus, plānots, ka likumsargi vispirms dosies lūkot situāciju valsts un pašvaldību iestādēs, tad sekos privātais sektors. Taču iecirkņa priekšnieks atgādina, ka tāpat kā līdz šim,  policijas prioritāte nebūs kādu sodīt, bet gan izskaidrot un brīdināt.

VUGD

Piektdien, 8. oktobrī, Raudas ielā Tukumā, trīsstāvu dzīvojamā mājas pirmajā stāvā, dega starpstāvu pārsegums 0,5 m² platībā. VUGD aicina iedzīvotājus uzlabot sava mājokļa ugunsdrošību, tajā skaitā, uzstādot dūmu detektoru, kas ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās par izveidojušos sadūmojumu, un privātmājas papildus nodrošinot ar ugunsdzēsības aparātu, pirms apkures sezonas veicot dūmvadu tīrīšanu, reizi desmit gados veicot elektoinstalāciju pretestības mērījumus, kā arī ievērojot drošības noteikumus, kurinot apkures ierīces, rīkojoties ar atklātu liesmu un elektroierīcēm!

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *