Attēlam ir ilustratīva nozīme

Zog alkoholu un ieroci tur skapī

No 5. līdz 8. martam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 70 notikumi, noformēti 124 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 80 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 3 par automašīna vadīšanu reibumā, 1 par nepakļaušanos policista likumīgai prasībai, 1 par emocionālu vardarbību pret bērnu, 1 par nelegālu cigarešu glabāšanu un 2 par šaujamieroča glabāšanas noteikumu neievērošanu. Pieņemti 2 policijas lēmumi par nošķiršanu un 1 persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu.

5. martā

1.25 Tukumā, Meža ielā, kāds 1973. gadā dzimis vīrietis glabāja medību ieroci… skapī, tādējādi pārkāpjot ieroču glabāšanas noteikumus. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

14.22 Pūres pagastā kāds 1943. gadā dzimis vīrietis  pārkāpa ieroču glabāšanas noteikumus; ierocis neatradās seifā, bet gan tam blakus. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

22.30 Kandavas novada Cēres pagastā vīrietis kopā ar vēl trīs personām izsita logu dzīvojamai mājai, nodarot materiālos zaudējumus 50 eiro apmērā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

6. martā

14.00 Tukumā, Dārza ielā, no šķūnīša nozagts velosipēds, makšķeres, pārnēsājamā gāzes plīts un alumīnija kāpnes. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

14.25 Tukumā, Lauku ielā, kāds 2004. gadā dzimis jaunietis kārtējo reizi no veikala nozaga 0,7 l tilpuma alkohola pudeli. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

19.50 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa Vāne-Saldus 8. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Opel Astra Caravan», būdams alkohola reibumā (2,30 promiles), kā arī pārbaudes laikā tika konstatēs, ka vīrietim nav noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

7. martā

4.17 Tukumā, Brīvības laukumā, 2004. gadā dzimis zēns, būdams nepilngadīgs, bija alkohola reibumā (2,02 promiles) sabiedriskā vietā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

15.20 Tukuma novada Pūres pagastā vīrietis veicis nelikumīgu koku ciršanu. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

23.29 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 46. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Nissan X Trail», būdams alkohola reibumā un bez noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

8. martā

Tukuma novadā, ceļa Brīvnieki-Dzirciems -Jēči 15. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Škoda Fabia», būdams alkohola reibumā (1,68 promiles), kā arī pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietim nav noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

VUGD

Sestdien, 7. martā, no rīta Kandavas novada Kandavas pagastā dega mikroautobuss 6 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.