Attēlam ir ilustratīva nozīme

Zemītes pagastā nosūknē dīzeļdegvielu

16. feburārī Kandavas novada Zemītes pagastā no traktoriem «Belarus 920» un «New Holland» tika nozagti 190 litri dīzeļdegvielas. Nodarīts materiālais zaudējums 124,83 eiro apmērā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Policija

No 15. līdz 17. februārim reģistrēts 61 notikums, uzsākti 38 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 11 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 9 par neatļautu pulcēšanos. Trīs personas aizturētas aizdomās par narkotiku lietošanu, pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

  1. februārī

Tukumā kāds vīrietis novietoja stāvēšanai automašīnu «Mercedes-Benz 242», pirms tam neveicot visas iespējamās darbības, lai novērstu transportlīdzekļa izkustēšanos no vietas, kā rezultātā automašīna sāka ripot atpakaļgaitā un sabojāja kādas ēkas paceļamos vārtus un sienu. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

15.44 Tukumā, Talsu ielā, kādā dzīvoklī, pie nepilngadīgas personas ciemojās divi draugi, tādējādi pārkāpjot pulcēšanās ierobežojumus. Tā kā pārkāpums izdarīt vecāka klātbūtnē, tad uzsāktas četras administratīvā pārkāpuma lietvedības.

  1. februārī

 

23.40 Tukumā, Melnezera ielā, konstatēts, ka kādā automašīnā notiek pulcēšanās – tajā atradās divas sievietes un divi vīrieši. Uzsākti četri administratīvā pārkāpuma procesi.

VUGD

 

  1. janvārī 08.25 Dobeles un Tukuma ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Lestenes pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka un tajā esošā vieglā automašīna kopumā 145 m² platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 13.08.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.