Zaglis aiznes arī apakšbikses

4. jūlijā 14.00 Tukumā, Meža ielā, konstatēts, ka, uzlaužot durvju slēdzeni, iekļūts dzīvoklī, no kura nozagta sporta soma «Nike», mobilais telefons «Samsung galaxy mini», divi T-krekli un vairākas vīriešus apakšbikses. Uzsākts kriminālprocess. 

Laika posmā no 2. līdz 4. jūlijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi (cietušos nav), sastādīti 33 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 28 – ceļu satiksmes jomā.

2. jūlijā

11.25 Tukumā, Kurzemes ielā, konstatēs, ka 1989. gadā dzimis vīrietis no veikala zog 0,7 «Moka» liķiera pudeli. Uzsākts kriminālprocess.

13.07 Tukumā, Pasta ielā, konstatēs, ka no veikala nozagta pēdu vīla, divas elektriskās nagu kopšanas sistēmas un tualetes ūdens.

16.40 Jaunpils novada Strutelē uziets A1 grupas kara laikā nesprādzis lādiņš, kas nodots Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas brigādes darbiniekiem, kuri to iznīcināja.

22.15 Tukuma novada Slampes pagastā, aptuveni piecus kilometrus aiz Smārdes kroga, 1962. gadā dzimušais vadīja Audi a6 un uzbrauca meža zvēram (strinai), kas pēkšņi šķērsoja ceļa braucamo daļu.

3. jūlija

10.42 Saņemta informācija, ka jūnija nogalē Tumes pagastā zirgi izbradājuši sējumus, bojājot uzņēmuma piederošās lauksaimniecības kultūras – ziemas kviešus. Uzsākts administratīvā lietvedība.

14.12 Saņemta informācija, ka Tukumā, Pasta ielā, automašīnai BMW X3 nozagti abi sānu skata spoguļa stikliņi.

18.13 Tukumā, Lauku ielā, konstatēs, ka pagaidām nenoskaidrots vīrietis no veikala nozaga 0,7 tilpuma viskija «Ballantines» pudeli.

4. jūlijā

08.30 Konstatēs, ka Engures ezera dabas liegumā, meža kvartālā patvaļīgi nozāģēti pieci augoši koki un viens vēja gāzts koks. Uzsākts kriminālprocess.

10.40 Tukuma novada, Smilšu ielā, sieviete konstatēja, ka uz viņas 1. stāva dzīvokļa balkona stāvēja vīrietis ar lakatu aizklātu seju un mugursomu, kurš, iespējams, gribēja apzagt viņas dzīvokli. Ieraugot sievieti, vīrietis aizbēdzis nezināmā virzienā. Par notikušos sieviete informēja policiju.

11.50 Tukumā, Brīvības laukumā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs, vadot transportlīdzekli Volvo V40, nepārliecinājās par manevrēšanas drošību, kā rezultātā uzbrauca puķu podam, to bojājot, un aizbrauca no notikuma vietas, pārkāpjot likumā noteikto kārtību.

14.00 Tukumā, Meža ielā, konstatēts, ka, uzlaužot durvju slēdzeni, iekļūts dzīvoklī, no kura nozagta sporta soma «Nike», mobilais telefons «Samsung galaxy mini», divi T-krekli un vairākas vīriešus apakšbikses. Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, 3. jūlijā ugunsdzēsēji glābēji Jaunpils novada Jaunpils pagastā no divstāvu saimniecības ēkas jumta nocēla savainotu stārķi.

Komentāri

 1. Ja nebūtu skolā mācījies latviešu valodas gramatiku, varētu tagad strādāt ntz:)
  Ntz savā stilā pirms publicēšanas neko nepārlasa:
  -cietušos nav;
  -konstatēs(n-reizes nākotnes formā);
  -uzbrauca strinai..

 2. 22.15 uzbrauca “strinai”! Kas tas par zvēru?
  Cienījamā ntz.lv ,jums galīgi nav kauna? Šodien jau 11. jūlijs un jūs,joprojām ,neesat izlabojuši kļūdas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.