Attēlam ir ilustratīva nozīme

VUGD pēc avārijas atbrīvo automašīnā iespiestu cilvēku

Vakar, 23. novembrī, 15.22 VUGD saņēma informāciju, ka Tukuma novada Kandavas pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kura rezultātā vieglajā automašīnā bija iespiests viens cilvēks, bet no kravas automašīnas degvielas bākas notika noplūde.

Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ugunsdzēsēji glābēji cilvēku atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Savukārt, atlikusī degviela no bojātās bākas tika pārsūknēta uz otru degvielas bāku, tādējādi apturot tās noplūdi. Izmantojot abosorbentu, ugunsdzēsēji glābēji savāca izlijušos degvielu un pēc tam veica ceļa braucamās daļas sakārtošanu. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 15.22.

Tāpat vakarpusē Tukumā Melnezera ielā dega neapsaimniekota dārza māja 4 m2 platībā, Kurzemes ielā un Ed.Veidenbauma ielā – atkritumi konteinerā 2 m2 platībā.

Komentāri

 1. Ntz.. Vai tiešām grūti pārlasīt ko raksta.. Beidza darbu ātrāk nekā ieradās notikuma vietā…
  Vai tiešām cilvēks bija vīrietis, vai cietušais bija sieviete?
  Negribas pat domāt ko jūs rakstat un sarakstat par ekonomiku, politiku…. Ir jāseko līdz ko raksta, jāpārbauda fakti…

 2. Kas tas par sviestu tieši tajā brīdi 15:20 braucu garām nekādi darbi tur nebija noslēgti tajā laika!! Kas tas par samurgojumu ? Sviests! Ugundzēsēji un ātrie ieradās stipri pēc tā laika! Visas lauskas un detaļas vēl tieši tajā brīdi bija uz ceļa un grūti apbraucamas ! Un vai tiešām ir jāsūta visvecākā ugundzēsēji mašīna uz izsauku kas knapi kustas uz priekšu? Sviests nekas šajā gala nav sakārtots !

  1. Nosponsorē jaunāku mašīnu VUGD!Labi,ka vispār kāds ierodas un glābj!!!Bet ja tu būsi iespiests neaizmirsti pieteikt,ka gribi,lai tevi brauc glàbt tikai ar jauno mašīnu!Ja būs aizņemta citā izsaukumā tad pagaidīsi!

 3. ugunsdzeeseejiem gan vienmeer teikshu paldies,paspiediishu roku.tie tieshaam riskee ar dziiviibu.savukart menti tik p…s smadzenes urodi nolaadeetie.

  1. Darbi noslēdzās ap 18 00. Un Kandavas VUGD problemātiski ar jauno auto novietošanu garāžās.Top jaunai depo tad arī būs jauni auto!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *