Atrasta marihuānas audzētava

Īsi pirms Jāņu vakara – 20. jūnijā, Tukuma iecirkņa policisti kriminālprocesa ietvaros veica kratīšanu kādās mājās Engures novadā, kur tika konstatēta marihuānas audzētava.

Visa laba Jāņu zāle, ko plūc Jāņu vakarā!?

Īsi pirms Jāņu vakara – 20. jūnijā, Tukuma iecirkņa policisti kriminālprocesa ietvaros veica kratīšanu kādās mājās Engures novadā, kur tika konstatēta marihuānas audzētava un tika atsavināti 15 stādi. Kriminālprocess tika uzsākts par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu un realizēšanu. Kriminālprocesā aizturētas un īslaicīgās aizturēšanas izolatorā ievietotas trīs personas.

Izmeklēšanā tiek apzināts šīs audzētavas klientu loks, lai turpmāk pastiprināti pievērstu uzmanību šiem narkotiku lietotājiem.

39 komentāri “Atrasta marihuānas audzētava

 1. keriet cilvekus kuri neko sliktu nedara, ieliekat cietuma par dabiga auga audzesanu, bet atlaujiet tautai pardzerties un indet sevi ar cigaretem. uz prieksu!! zale tacu ir visa launuma iemiesojums.. kapec lai parastiem cilveciniem butu pieejams salidzinosi nekaitigs relaksacijas lidzeklis? kapec kolorado no nodoklu iekasesanas par marihuanu ir izveidojies milzigs naudas parpalikums?

 2. No zales vel neviens nav nospradzis un pat saslimis nav, bet no sadegusas nelikumigas izgaztuves piesarnojuma, pec gadiem desmit pus jurmala apsprags. Dies kadu sodis ar par to??? Palasiet ko zinatnieki par tadiem dymiem stasta, kuri nesadalas, bet 100% nosezas kaut kur.

 3. Eu jūs zālītes aizstāvji,galīgi degradējušies esat!Paprasi jebkuram narikam ar stāžu,ar ko viņš sāka.Protams ar vienu kāsīti,domājot,ar vienu nekas jau nebūs.

  1. Nelej sudus ja nerubii. Zinu vairakus zalisu pipmanus, viens otrs pat velk ikdiena jau vairakus gadus, un strada prestiza firma. Kad aizbrauc komandejuma uz arzemem, tad menesi nevelk, jo nau kur dabut. Un nekada atkariba netiek noverota. Tad jau holande un dazos asv statos neglabjami narkomani dzivo. Ta zalite sen jau latvija butu legalizeta, vienkarsi musu varas muli negrib liekus darbus darit, lai izkontroletu, kurs legali tirgotu un kurs nelegali, ta pat kaa ar alkoholu.

   1. Lietojot jebkuru aprēbinošu vielu(alkohols,zālīte,narkotikas,līme u.t.t.)noārdās smadzeņu šūnas,kuras neatjaunojas.Tas ir zinātniski pierādīts.Un,ja tu pusaudzim vai jaunietim iestāstīsi,ka tas ir forši un nekas jau nebūs,tici man,viņš ar laiku gribēs pamēģināt ko stiprāku.

 4. Tad velreiz, ja komentarus dzes –
  Viens kāsis nenoved pie šprices, tapat ka orālais sekss nenoved līdz anālajam seksam.
  Un vai tas kas vienreiz ir paprovejis homo, padara tevi par homo?
  Viens kasis, nav narkomans.
  Smadzeņu šūnas noārdas arī vecam būdamam sēžot piesmakušā istabā ar tavu svina krāsu krāsotās mēbelēs.
  Dārgi bolderjāņi šie ir.
  Printē savu naudu pats.

  1. Zāle tikpat laba un vajadzīga kā trešā kāja… debīlie nariki savākušies un aģitē visus ka pīpēt zāli ir labi – savas smadzenes izpīpējuši un skauž, ka tiem, kas nepīpē tās ir vairāk… atbalstīšana jau nozīmē atkarību, bet zāles vilcējiem bez smadzenēm to nesaprast

   1. Aizveries dauni. Par zales legalizesanu latvijaa cinijas situeti, latvija populari cilveki, kuri ir nodrosinajusi dzivi sev un radiniekiem. Vini tapat balstas uz petijumiem. Pats zali nepipeju, bet tev pacukstesu. Tiem kuriem ir depresija, pietiek nedela paris kasisus uzvilkt un nonem kaa ar roku, bet arsti liek ikdiena cupam antidepresantus lietot, kas noarda organus. Pazistu daudzus biznesmenus, kuru vidu depresija ir katram otrajam, un zalite 1-2 reizes nedela ideali arste. Tapat onko slimnieki taa aparstejas. Vieniga problema ir ieprieksmineta negribesana kontrolet un tadiem ka tev, no kolhoza laikiem iedzitais par drausmigo narkotiku. Tas pats ar auto gazes iekartam. Vecie pensi lurina ka taa ir sudiga, jo dzivo pie pirmas paaudzes iekartas, bet aizmirsusi, ka ir jau 4 un 5 paaudzes. Attisties un dzivo lidzi laikam mulķi.

 5. Bet tev ir iestastits, ka viss parejais ir melns vai balts!
  Doma duālisms ir laba lieta, nekā izvērtēt pašam?
  Gluži kā ar homo – izvērtē pats, bet tapec jau cilveki skaļi runā, jo valda netaisnība – tīri tā, par tavu sapratni.

  1. Manam dēlam jau ir 19, šad tad pa reizei uzvelkam – es vairāk baidos, ka viņs ievelkas ar nepareiziem cilvēkiem un paliek slēpjošs, nestāsta savas gaitas – aizbraucam makšķerēt, kopā uztinam – lieliski un kvalitatīvi pavadam laiku, tas jau ir tikai instruments, kad sapratīsi, ka tā nav šmiga, vai kautkas, kas dolbī, tad uztversi to savādāk.

   1. Tev,vecīt,ne tikai ar galvu nav kaut kas kārtībā,bet arī ģimenes dzīve sačakarēta,ja ar dēlu tu vari izrunāties tikai narkotisko vielu iespaidā.Kaut gan,par ko tur brīnīties!

 6. ir nu gan!
  pff….fufels
  atkariigi pec zaljaa!-jaasmejas.
  kaa ir ar tabakas smeketajiem?ko a?-triicosi skraida pa musariem benarus kasiit.jaa un sad tad es ar atstaju pusiti pats sev velakam:D
  a pa zaljo pilnigi bez emocijam ja ir un sanaak ok a ja nau tad arii ok,tad nu tiesam nesaprotu par ko cepties.
  mans uzskats-vellns nau tik melns ka vinju maalee.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.