Vīrietis dzīvoklī sadauza dažādas tehnikas vienības

21. septembrī 03.30 Tukumā, Kurzemes ielā, kādā dzīvoklī 1986. gadā dzimis vīrietis sabojāja 1983. gadā dzimušas sievietes mantas – divas planšetes, televizoru, mobilo tālruni. Materiālie zaudējumi – 4000 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 19. līdz 22. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 76 notikumi, noformēti 74 administratīvo pārkāpumu protokoli, to skaitā 42 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par nepakļaušanos policista likumīgajai prasībai, 1 par gāzes pistoles nereģistrēšanu, kā arī 2 personas aizturētas aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 3 personas.

19. septembrī

16.00  Matkules pagastā konstatēts, ka, atlaužot durvju piekaramo atslēgu, iekļūts saimniecības ēkā, no kuras nozagts metināmais aparāts «Solar Gar Export», elektriskais leņķa ripzāģis «Metabo» un akumulatora lādētājs. Nodarītie materiālie zaudējumi – 410 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

18.30 Tukumā, Vārtu ielā, 1983. gada dzimis vīrietis pārkāpa tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību, satiekoties ar savu mazgadīgo bērnu. Uzsākts kriminālprocess.

21.50 Džūkstes pagastā 1993. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, draudēja fiziski izrēķināties ar citu personu, kurai arī tiešām iespēra ar kāju pa seju. Ierodoties policijai, vīrietis nevēlējās pakļauties arī likumsargu prasībām.   Noslēgumā vīrietis tika aizturēts un viņam noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli par sīko huligānismu un par nepakļaušanos policista likumīgai prasībai.

20. septembrī

16.50 Tukuma novada Irlavas pagastā, DUS teritorijā, 1958. gadā dzimis vīrietis, atpakaļgaitā vadot automašīnu «MAN», ietriecās ēkā un bojāja tās jumtu.

17.50 Tukumā, Kurzemes ielā, 2008. gadā dzimis velosipēda vadītājs nepārliecinājās par kustības drošību, uzbraucot uz gājēju pārejas, un notika velobraucēja un automašīnas Audi A4 sadursme. Negadījumā cieta zēns, kurš nokrītot guva sasitumus.

19.20 Saņemta telefoniska informācija par to, ka Tukuma policijas iecirkņa pagrabstāvā ievietots spridzeklis. Uzsākts kriminālprocess.

21. septembrī

03.30 Tukumā, Kurzemes ielā, kādā dzīvoklī 1986. gadā dzimis vīrietis sabojāja 1983. gadā dzimušas sievietes mantas – divas planšetes, televizoru, mobilo tālruni. Materiālie zaudējumi – 4000 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

12.44 Slampes pagastā, ceļa Jelgava-Tukums 43. kilometrā, 1975. gada dzimusi sieviete, vadot «Volvo V70», neizpildīja ceļa zīmes «Dodiet ceļu» prasību un šķērsoja krustojumu. Rezultātā notika sadursme ar «Opel Zafira», ko vadīja 1988. gadā dzimis vīrietis, kurš tobrīd brauca pa galveno ceļu. Pēc sadursmes «Volvo» ieslīdēja ceļa zīmē, to bojājot.

14.55 Jaunpilī, pie pienotavas Skolas ielā, 1969. gadā dzimusi sieviete vadīja «VW Passat Variant» un nedeva ceļu «Toyota Avensis», ko vadīja 1957. gadā dzimusi sieviete un kam šajā situācijā bija priekšroka. Rezultātā notika abu auro sadursme.

17.15 Kandavas pagastā, DUS teritorijā, no neaizslēgtas automašīnas nozagta somiņa ar mantām un dokumentiem. Materiālie zaudējumi –  875 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

22. septembrī

08.00 Tukumā, Talsu ielā, 1961. gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka ir izsista dzīvokļa loga stikla rūts. Nodarītie materiālie zaudējumi – 100 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

11.20 Engures pagastā, Sloka-Talsi 28. kilometrā, 1995. gadā dzimis vīrietis, vadot «BMW 316» un izvairoties no sadursmes ar priekšā braucošo automašīnu, iebrauca kreisajā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar motociklu «Honda», kas bija uzsācis apdzīšanas manevru. Negadījumā cieta motocikla vadītājs.

VUGD

Piektdien, 20. septembrī, Tukumā, Klusajā ielā, dega dārza mājiņa 6 m² platībā. Bet 21. septembrī no rīta ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novadu, kur uz autoceļa Tukums-Kuldīga bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas atbrīvoja tajā iespiestu cilvēku. Sestdienas vakarā ugunsdzēsēji glābēji uz autoceļa Rīga-Ventspils Kandavas novadā pēc ceļu satiksmes negadījuma savāca uz ceļa braucamās daļas 6 m² platībā izlijušu šķidrumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.