Attēlam ir ilustratīva bilde

Vīrietim rokā uzsprāgst petarde

13. jūnijā Kandavas novada Zemītes mežā vīrietim labās rokas plaukstā uzsprāga petarde. Vīrietis tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Policija

No 10. līdz 14. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 72 notikumi, uzsākti 7 kriminālprocesi, kā arī 48 administratīvā pārkāpuma procesi, to skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu!

  1. jūnijā

Tukumā, Rīgas ielā, no kādas saimniecības ēkas tika nozagti 3 velosipēdi. Nodarīti materiālie zaudējumi 770 eiro. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Ceļa Rīga-Ventspils 51. kilometrā notika kravas auto un automašīnas «VW» sadursme, kuras rezultātā cieta vieglā auto vadītājs un pasažieris. Šajā situācijā negadījumu izraisīja «VW» šoferis, kas brauca sakabē ar piekabi un neizvēlējās atbilstošu braukšanas ātrumu – auto saslīdēja un iebrauca pretējā braukšanas joslā.

  1. jūniju

Tukuma novada Slampes pagastā no ekskavatora tika nozagti 2 akumulatori un 160 litri dīzeļdegvielas. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

  1. jūnijā

Tumes pagastā, ceļa Rīga – Ventspils 73. kilometrā, tika konstatēts, ka kāds vīrietis, būdams alkohola reibumā (1,11 promiles), mašīnā vadā sev piederošu šaujamieroci, kā arī otram vīrietim, kuš bija 1,45 promiļu reibumā, līdzi bija paķērusies karabīne. Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi. Šaujamieroči – atņemti.

Engures novada Smārdes pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,83 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kandavas novada Zemītes pagastā pagaidām nenoskaidrotu apstākļu dēļ no ceļa braucamās daļas nobrauca motocikls «Yamaha XJ600S». Notikuma vietā gāja bojā 1976. gadā dzimis vīrietis, bet 1992. gadā dzimis vīrietis guva smagus miesas bojājumus un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus. Saistībā ar notikušo Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde izsaka atzinību un pateicību Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas jaunākajam inspektoram – virsseržantam Aināram Zēģelim un jaunākajam inspektoram-virsseržantam Sigurdam Rancānam, kuri, ierodoties notikuma vietā, neapjuka, izrādīja iniciatīvu un operatīvi un profesionāli sniedza pirmo palīdzību cietušajam līdz pat brīdim, kad ieradās mediķi. “Paldies kolēģiem par izrādītajām rūpēm, gudru, drosmīgu un mērķtiecīgu rīcību un neatlaidību, vairāk nekā 20 minūtes veicot reanimēšanas pasākumus! Jūsu piemērs spēcina un iedvesmo!” – tā valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa.

Kandavas novada Vānes pagastā sieviete vadīja automašīnu «Volvo S60» un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību – ceļa līkumā nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca kokam. Negadījumā traumas guva automašīnas pasažiere, kura tika nogādāta ārstniecības iestādē. Automašīnas vadītājai tika sniegta medicīniskā palīdzība uz vietas, viņa no hospitalizācijas atteicās. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

VUGD

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama piektdien Tukumā, kur dega griestu lampa 0,1m².

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas Zemgales RP

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.