Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vīrietis alkohola reibumā draud nošauties

22. janvārī Tukumā, Lielā ielā, saņemta informācija, ka vīrietis ar šaujamieroci vēlas izdarīt pašnāvību. Ieroci viņam atņēmis radinieks, bet policija vīrieti konvojējusi un psihoneiroloģisko slimnīcu, kur iestādes ārsts gan viņu atteicies pieņemt. Tad nu vīrietis beigu galā nonācis Jelgavas pašvaldības policijas atskurbtuvē. Savukārt reģistrētie ieroči no vīrieša dzīvesvietas izņemti un nogādāti policijas iecirknī. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process par ieroču glabāšanas noteikumu neievērošanu.

Policija

No 20. janvāra līdz 23. janvārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 58 notikumi, uzsākti 52 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 12 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā, 2 par to, ka nepilngadīgais ir lietojis alkoholu un 2 par mutes un deguna aizsega nelietošanu. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēti 2 nepilngadīgie. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

  1. janvārī

Slampes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Audi A4» un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā transportlīdzeklis saslīdēja un iebrauca pretējā virziena braukšanas joslā, kur notika sadursme ar pretī braucošo automašīnu «Volkswagen Passat». Negadījumā traumas guva «Volkswagen Passat» pasažieris, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

  1. janvārī

Tukumā, Tulpju un Kurzemes ielas krustojumā, vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Passat» un neievēroja ceļa zīmes «Dodiet ceļu» prasības, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «Volvo V70». Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Sēmes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «BMW 530» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret apledojušu ceļu, kā rezultātā transportlīdzeklis saslīdēja, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca aploka žoga koka stabam, to bojājot. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietis pie stūres sēdies, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,24 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Veicot meklēšanas pasākumus, Sēmes pagastā, meža masīvā, savā «BMW» automašīnā atrasts miris vīrietis. Konstatēts, ka pie izpūtēja pievienota caurule, kas nostiprināta pie aizvērta automašīnas aizmugurējā loga. Uzsākts kriminālprocess.

  1. janvārī

Degoles pagastā, iekļūstot nožogotā teritorijā, no kravas transportlīdzekļa «Scania» degvielas tvertnes nozagti 260 litri dīzeļdegvielas. Nodarīts materiālais zaudējums 350 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Komentāri

  1. Nu gan Latvijā līmenis, cilvēks ar pašnāvības nosliecēm un ārsts atsaka pieņemt. Un vienalga dzēris vai nē, nav brīnums kādēļ Latvijā pašnāvību skaists ir tik augsts! Jo valstij un sistēmai ir nospļauties par cilvēku

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *