Attēlam ir ilustratīva nozīme

Viena sēta – divi pārkāpumi

22. jūlijā 17.40  Jaunpils pagastā, veicot ieroču pārbaudi, konstatēts, ka seifs, kurā vajadzēja būs ieslēgtai medību bisei, patiesībā ir vaļā un tajā ir nereģistrēta ieroča būtiskas daļas. Uzsākts kriminālprocess par nereģistrēta šaujamieroča būtisko sastāvdaļu glabāšanu un administratīvā pārkāpuma process par reģistrēta ieroča glabāšanas noteikumu pārkāpšanu.

Policija

No 20. līdz 22. jūlijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 64 notikumi un uzsākti 50 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 23 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, viens par 800 cigarešu (bez LR akcīzes markām) glabāšanu un viens par to, ka nepilngadīga persona glabā 20 cigaretes. Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi un divu bērnu klaiņošanas gadījums, kur noslēgums gan veiksmīgs –  bērni atgriezušies pie vecākiem. Pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu.

  1. jūlijā

9.00 Tukumā, Lielā ielā, konstatēs, ka, uzlaužot malkas šķūņa durvju slēdzeni, tajā iekļūts un nozagts velosipēds «Merida». Materiālie zaudējumi – 150 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

19.00 Tukumā, Eksporta ielā, vīrietis vadīja «VW Polo» un neizpildīja ceļas zīmes «Dodiet ceļu!» prasības. Rezultātā, izgriežoties uz galvenā ceļa, notika sadursme ar «Citroen Jumper Fourgon».  Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols.

  1. jūlijā

9.30  Tukumā, tirgus teritorijā, kāda sieviete glabāja 10 paciņas «Premier», 10 «Winston» un 20 paciņas «NZ Gold» cigaretes bez Latvijas  Republikas akcīzes markām.  Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajai piemērots naudas sods 200 eiro apmērā.

13.08 Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 63. kilometrā, sieviete vadīja automašīnu «Honda Civic» un neievēroja distanci attiecībā pret priekšā braucošo «Volvo». Līdz ar to, priekšējam auto bremzējot, notika sadursme. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols.

15.30 Ceļa Rīga-Ventspils 54. kilometrā vīrietis vadīja «VW Passat»  ar piekabi un neievēroja pietiekami distanci attiecībā pret priekšā braucošo «VW Transporter». Rezultātā – sadursme.  Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols.

16.55  Slampes pagastā, veicot neapdzīvotas mājas atjaunošanas darbus, atrasts nesprādzis kara laika lādiņš, kas nodots NBS nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienībai.

18.50  Tukumā, L. Dzelzceļa ielā, vadot elektrisko skrejriteni, kāda meitene šobrīd neskaidru iemelsu dēļ krita un guva galvas traumu. Meitene nogādāta medicīnas iestādē.

  1. jūlijā

18.45  Tukumā, Rīgas ielā, pie nepilngadīga zēna uziet cigarešu paciņa. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Komentāri

  1. Vai tiks pārbaudīts arī mednieku biedrība? Šobrīd šaudās bez mitas Tukuma apkārtnē. Paliek bīstami pārvietoties pa lauku ceļiem.

  2. Policisti, kad beidzot sāksiet kontrolēt ātrumu uz Spartaka ielas, kur visas ielas garumā ir 30km/h zīme, bet pārsvarā visi tur brauc uz 60!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.