Attēlam ir ilustratīva nozīme

Veic pārbaudes tirdzniecības vietās; mūspuses tirgotāji – visapzinīgākie

Sestdien, 6. februārī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā tika veiktas profilaktiska rakstura pārbaudes publiskās un tirdzniecības vietās, lai uzraudzītu, vai tiek ievēroti tādi ārkārtējā situācijā noteiktie ierobežojumi kā mutes un deguna aizsegu lietošana, nepulcēšanās ārpus vienas mājsaimniecības, 2 metru distances ievērošana, kā arī atļauto preču tirdzniecība un maksimāli pieļaujamo apmeklētāju skaita nodrošināšana tirdzniecības vietās.

Pārbaudot 235 iekštelpas un 48 ārtelpas, likumsargi pārkāpumus konstatēja tikai 10 gadījumos un 87 gadījumos tika dotas preventīvas norādes, nepiemērojot sodu.   

Sestdien visapzinīgākos iedzīvotājus un komersantus likumsargi sastapa Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā, jo, veicot pārbaudes 20 publiskās un tirdzniecības vietās, netika konstatēts neviens pārkāpums, kā arī nebija nepieciešams veikt preventīva rakstura pārrunas.

Komentāri

 1. Saltā ziema rit savā krāšņumā. Zemi klāj balts sniegs. Aukstās naktis ir kļuvušas par ikdienu. Visapkārt valda ziemas burvība. Tik par nelaimi, šo pasakaino skatu aizsedz kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib atkāpties. Kovid-19 sērga ir negatīvi ietekmējusi mūsu dzīves. Tomēr nevajag skumt un bēdāties, jo pavisam drīz sāksies vakcinācija pret SARS-CoV-2 vīrusu. Lai gan pašlaik vakcinācija ar tādu ražotāju vakcīnām kā Pfizer-BioNTech, AstraZeneca un Moderna ir nedaudz aizkavējusies, taču pēc brīža vīruss taps uzveikts. Vakcinācija ļaus mums uzvarēt kovid-19 sērgu, tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Rindā uz vakcināciju var pieteikties gan elektroniski mājaslapā manavakcina.lv, gan telefoniski zvanot uz 8989 darbadienās no pulksten 9:00 līdz 17:00. Būsim apzinīgi. Parūpēsimies par savu un apkārtējo drošību savlaicīgi. Nepadosimies! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Pērkonu. Pielūgsim Pērkonu. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Ziedosim ugunskurā trīs saujas zirņu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Pērkona svētību sev un savai dzimtai. Pērkons ir viens no spēcīgākajiem mūsu sentēvu Dieviem. Pērkons ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Pērkoņtēvs ir palīdzējis mūsu senčiem uzvarēt ienaidniekus un nepadoties cīņā. Arī šoreiz Pērkons nepametīs mūs grūtībās. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņa svētību. Lai visvarenais, visu godātais Pērkons svētī katru no mums, kas viņam tic! Lai godāts Pērkons – Debesu Tēvs mūžīgi mūžos kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Pērkonam!
  Ar Pērkona svētību, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Pērkons #Pērkoņtēvs #pērkonkrusts #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #drosme #pašapziņa #spēks #svētupe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.