Liena Trēde

Vecmokās mistiski sadegusi automašīna

Piektdienas, 15. janvāra, vēlā vakarā 23.37 Tumes pagastā pie Vecmokām konstatēts, ka ceļmalā atrodas saplīsusi automašīna, kura pirms tam ilgstoši stāvējusi Tukumā, Stacijas ielā. Mašīnas durvis nebija aizslēgtas, tai bija izsisti stikli, atvērts motora pārsegs un izņemts akumulators

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde un Tukuma iecirknis, no 14. līdz 17. janvārim reģistrēti 52 notikumi, noformēti 70 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 63 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Viena persona nogādāta medicīnas iestādē aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši divi cilvēki.

14. janvārī

15.20 Engures novada Smārdes pagastā konstatēta nelikumīga koku ciršana. aizturēti divi – 1980. un 1967. gadā dzimuši – vīrieši. Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 109. panta 2. daļas – par patvaļīgu koku ciršanu, iznīcināšanu vai bojāšanu īpaši aizsargājamā dabas teritorijā, mikroliegumā, parkā, skvērā, alejā vai vides un dabas resursu aizsardzības aizsargjoslā (soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu).

20.00 Jaunpils pagastā 1982. gadā dzimis «Volvo XC60» vadītājs, pēkšņi saslīdot auto, netika galā ar tā vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un auto apgāzās.

23.00 Engures novada Klapkalnciemā, ceļa Sloka-Talsi 21. km, 1976. gadā dzimis «Chevrolet Lacetti» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa seguma stāvokli, kā rezultātā automašīna noslīdēja no brauktuves un bojāja elektrības skapi un ceļa zīmi.

15. janvārī

23.37 Tumes pagastā pie Vecmokām konstatēts, ka ceļmalā atrodas saplīsusi automašīna «Opel», kura pirms tam ilgstoši stāvējusi Tukumā, Stacijas ielā. Mašīnas durvis nebija aizslēgtas, tai bija izsisti stikli, atvērts motora pārsegs un izņemts akumulators. Netālu no mašīnas fiksēti divi – 1990. un 1994. gadā dzimuši – vīrieši. Pēc pāris stundām – 2.50 naktī – saņemta informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta par to, ka šī mašīna deg. Par notikušo policija uzsākusi pārbaudi

17.20 Engures novada Lapmežciemā, ceļa Sloka-Talsi 4. km, 1984. gadā dzimis transportlīdzekļa «Nissan Note» vadītājs iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar pretim braucošo «Subaru Legacy», kuru vadīja 1948. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā cieta «Subaru» vadītājs un 1949. gadā dzimusi pasažiere, kuri no tālākas medicīniskās palīdzības atteicās; «Nissan» vadītājs nogādāts slimnīcā.

21.55 Tukumā, Telegrāfa ielā, nenoskaidrota auto vadītājs uzbraucis automašīnai «Volvo V40» un no notikuma vietas aizbraucis, pārkāpjot noteikto kārtību – neziņojot policijai.

16. janvārī

3.25 Smārdes pagastā kāds 1997. gadā dzimis vīrietis mēģināja izdarīt pašnāvību, ar stikla lausku pārgriežot rokas apakšdelmu. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē.

12.15 Tukumā, stāvlaukumā Lauku ielā, 1956. gadā dzimis «Audi 80» vadītājs, nepārliecinoties par kustības drošību, atpakaļgaitā uzbrauca stāvošai mašīnai «Hyundai Santa Fe».

16.00 Tukuma novada Pūrē pagaidām nenoskaidrota persona veikalā nozaga divas 2 l tilpuma alus pudeles un cigarešu paciņu. Uzsākts kriminālprocess.

21.00 Smārdes pagastā kāds 1991. gadā dzimis vīrietis mēģināja izdarīt pašnāvību, pārgriežot rokas apakšdelmu. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē.

17. janvārī

12.20 Tukumā, Meža ielā, mājas pagalmā atstātai automašīnai «Opel Corsa» izsists labās puses aizmugures sānu stikls.

 

13 komentāri “Vecmokās mistiski sadegusi automašīna

  1. Kaa mistiski sadeg…… Vienu dienu masina vienkarsi graavii atstaata…..otraa dienaa jau nodedzinata…..domaju, kas ikdienas brauc pa so celju ar pamanija, ka vienu dienu asiina bija graavii veel neskarta, bet nakama diena jau sada paskata, kaa attelaa…

  2. Taa mashina jau diezgan ilgi staav Vecmokaas. Sakuma ar vinju viss bija ok, braucot garam redzejam,kad ir meginsts vilkt ara masinu, trose bija palikusi aizmugure,bet atcimredzot nebija sanacis.. ta vinja tur nedelju staaveja, pec tam jau manijam kad ir izsisti stikli, mashinas novietojums dziljak gravi un velak jau,braucot nakamaja diena garam bija sadedzinata!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.