Auto Glass Quotez

Vandaļi Tukumā apskādē «Volvo» automašīnas

5. augustā Tukumā, Raudas ielā, «Volvo V50» izsisti abi pasažieru puses aizmugurējie logi, bet Spartaka ielā, automašīnai «Volvo V70» izdauzīts bagāžas nodalījuma durvju stikls.

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, no 3. līdz 6. augustam Tukumā iecirknī reģistrēti 77 notikumi, noformēti 48 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 23 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas un 2 par velosipēda vadīšanu reibumā. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

3. augustā

11.01 Tukumā, Lauku ielā, 1976. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā (1,20 promiles), vadīja velosipēdu, par ko viņam izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols.

12.03 Tukumā, Rīgas ielā, 1981. gadā dzimusi sieviete veikalā nozaga četrus iepakojumus kafijas. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta 1. daļas: par zādzību, krāpšanu vai piesavināšanos nelielā apmērā soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

17.05 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža (Vītiņi) 4. km, 1978. gadā dzimusi automašīnas «VW Polo» vadītāja neizvēlējās drošu distanci attiecībā pret priekšā braucošo «Opel Vectra» un izraisīja sadursmi, kā rezultātā «Opel» automašīna tika uzstumta priekšā braucošajai «Opel Insignia». Cietušo nav.

4. augustā

8.55 Tukumā, Meža ielā, atlauzta ratiņtelpa un nozagts velosipēds. Uzsākts kriminālprocess.

10.21 Tukumā, Katrīnas laukumā, 1992. gadā dzimusi «Renault Master» vadītāja novietoja stāvēšanai auto, neveicot visas nepieciešamās darbības, lai novērstu mašīnas izkustēšanos no vietas. Auto pēc novietošanas sāka ripot atpakaļgaitā un uzripoja virsū reklāmas stabam, to bojājot.

15.50 Tukuma novada Jaunsātu pagastā kādās mājās administratīvās pārkāpuma vietas apskates laikā atsavināta nereģistrēta bise un 18 patronas. Uzsākts kriminālprocess.

23.35 Engures novada Lapmežciemā 1984. gadā dzimis velosipēdists brauca alkohola reibumā (1,16 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

5. augustā

5.22 Tukumā, Raudas ielā, «Volvo V50» izsisti abi pasažieru puses aizmugurējie logi, bagāžas nodalījuma aizmugurējais vējstikls un kreisajā pusē sasprādzis bagāžas nodalījuma sāna logs, daļēji attaisīts labās puses priekšējais sāna (blakussēdētāja) logs, bojāta virsbūve.

8.30 Tukumā, Spartaka ielā, automašīnai «Volvo V70» izdauzīts bagāžas nodalījuma durvju stikls, un no bagāžnieka nozagts skaņas pastiprinātājs, divi remontatslēgu komplekti un elektriskais skrūvgriezis «Makita». Uzsākts kriminālprocess.

9.44 Tukumā, Pasta ielā, no mājas kāpņutelpas nozagts velosipēds, kurš bija pieslēgts pie kāpņu margas. Uzsākts kriminālprocess.

6. augustā

13.35 Engures pagasta Klapkalnciemā 1971. gadā dzimis «BMW» vadītājs braucis 1,68 promiļu reibumā, par ko attiecīgi saņēmis administratīvā pārkāpuma protokolu.

Komentāri

    1. Drīzāk izskatās, ka nav zinājuši, kurš ir īstais volvo ar makitu un pastiprekli un pirmo kļūdas pēc izdauzījuši. V50 no V70 ar neatšķir, respektīvi, amatieri nūbi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.