Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vakars uz…Engures ezera

Vakar, 13. decembrī,  16.47 Tukuma ugunsdzēsēji glābēji devās uz Engures ezeru Talsu novada Ķūļciema pagastā, kur divi cilvēki bija devušies pa ledu ezerā, bet sākusies bieza migla un viņi saviem spēkiem vairs nespēja tikt krastā. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot autocisternas skaņas signālu un gaismas lukturus, kā arī nepārtraukti sazinoties ar cilvēkiem, atrada viņus aptuveni divus kilometrus no krasta. Izglābtie cilvēki tika nogādāti krastā. Plkst. 19.03 darbi notikuma vietā pabeigti.

Laikā, kad uz ūdenstilpēm vēl tikai veidojas ledus kārta, atrasties uz tā ir ļoti bīstami. Ledus kārta veidojas pakāpeniski un tā ir nevienmērīga. Ik gadu ziemā vairāki cilvēki ielūzt ledū un noslīkst. VUGD aicina iedzīvotājus neriskēt ar savu veselību un dzīvību un nedoties uz ledus! Savukārt, ja pamanāt, ka cilvēki ir aizgājuši pārāk tālu no krasta vai arī, ja cilvēks ir ielūzis ledū, nekavējoties zvaniet 112!

 

Komentāri

  1. Pēdējais laiks sākt draudzēties ar tehnoloģijām (GPS vai karte “glaudāmajā” telefonā).
    Pozitīvais – svaigs gaiss pilns vēders un garantēts miegs naktī.(par zivīm nav ziņu).

  2. Katrs var nokļūt kādā kļūmīgā situācijā, kad vajadzīga glābēju palīdzība, bet šie ledus tupētāji tik daudz pilnīgu pofigismu ir izrādījuši, ka ienāk prātā doma, kāpēc jāglābj tie , kuri jau rīt darīs to pašu un glābējiem pat paldies nepateiks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *